Sayfa 218/486 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

dün bile güzel almışlar hisseyi.patlamaya hazır bir bomba gibi.sorun nezaman patlar..bence bilanço ile gidecek..nedersiniz??

3. Tüm kağıtlarda yaptıkları gibi:

1. Aracı kurum borsa mühendisleri gireni, çıkanı makasa almışlar.
    2. Sosyal medya ve forumlarda gaz veriyorlar. Beklenti oluşturuyorlar.
    3. Talep çok olunca satıyorlar.
    4.Talep düşük olunca alıyorlar.
    3. Ayrıca bilançoda manipülasyon yaptırıyorlar.

Tüm kağıtlarda aynı numara. Donunuzun rengine kadar biliyorlar.

4. Aracı kurumların borsa mühendisleri, patron iş başında. Millet alış yapınca düşürüyorlar. Alttan alıyorlar. Millet satışa geçincve yükseltiyorlar. Yukarıdan veriyorlar. Makasa alıyorlar.....Her gün kaç toplantı yapıyorlar, milleti nasıl yolarız diye..Forumlarda, twitter da farklı hesaplarla gaz veriyorlar, korku salıyorlar....Gariban da yok bilançosu iyi gelecek, yok yükselecek diye bekler. Küçüklerin kazanma şansı hiç yok...büyükler küçüklere asla kazandırmazlar. Paranızı eritiyorlar..

5. Aracı kurumların borsa mühendislerinin ellerinde logaritmalı programlar var. Ortaya yem atıyorlar. Menzile giren, menzilden çıkan keklikler sinyal veriyor. Ona göre hamle yapıyorlar. Günde onlarca keklik avlıyorlar. Yemi alıp, kaçan keklikler de seviniyorlar, ama onları da bir dahaki avda avlıyorlar. Kumar demiyorum. Resmen avcılık yapılıyor. Forumlarda ve sosyal medyada farklı hesaplarla iştah kabartıyorlar, korku salıyorlar.
    Her tahtayı bir havuz olarak düşünün. Havuzlara giren/ çıkan para sinyal veriyor. Havuza çok para girince, açığa satış, KAP olumsuz haber vs ile fiyatı düşürüyorlar. Sonra alışa geçip, fiyatı yükseltip yine havuza para çekmeye başlıyorlar. Küçük yatırımcının hiç şansı yok. Neden para kazanamıyorum, hep kaybediyorum diye soruyorsanız veya keşke almasaydım/ keşke tutsaydım/ satsaydım /satmasaydım vs diyorsanız sebebi budur.

Kalın sağlıcakla.

6. Kim satti böyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Takasları atacak bi kardeşimiz yokmu cenaze gibi burası kim satti acaba son anda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Usakcılar naptınız bilanço kotu geldi gibi.bakalım spek yarın napcak

Sayfa 218/486 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •