Sayfa 308/486 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Arkadaşım yeniden değerlemeden gelen pare nakit değildir. Yani borç ödemede kullanamazsın. Sadece kredi alırken teminat gösterebilirsin. Yeniden değerlemedeki miktar karşılığı bedelsiz sermaye artırımı yapılabilir. Bununda şirketin likiditesine bir etkisi olmaz. Değer, Yeniden değerleme hesabından sermaye hesabına aktarılmış olur.

Şirket, bedelli sermaye artırımını şirketin likiditesini düzeltmek için yapabilir. Sonuçta bedelli ile sadece sen para ödemezsin. Şirketin ana ortakları da payları oranında katılırlar.
    Örnek veriyorum sermaye 100 milyona çıkarılmak istense, %130 bedelli yapmak gerekir. Kasaya 56.7 milyon nakit girecek demektir.
    Bu durumda şirket daha sağlam mali rasyolara sahip olacaktır.
    Kısa dönemde yatırımcı ürkebilir bu nedenle olumsuz etkilenebilir. Ancak uzun vadede herkes bu hisseye sahip olmak isteyecektir.
    Anlatmak istediğim budur.
    Bu bir risk olarak durmaktadır ve araştırma raporlarında da bu hususa değinilmektedir. Ve bu yazdıklarım tamamen VARSAYIMDIR.
    Tam 2 yıl önce 2017 Şubat ayında yapılan yorum. Bugünü anlatıyor.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bilanço da bir yanlışlık var sanki. Son çeyrek faliyet karı 12 milyon tl civarı. 9 aylık faliyet karı 32 milyon tl idi. 12 aylık faliyet karı 52 milyon tl görünüyor.

Ya son çeyrek faliyet karı yanlış yada 12 aylık faliyet karı.
    Diğer faliyet gelir ve gider kalemi ile ilgili bir sıkıntı var sanki.

Müsait zaman bulabilirsem şirketi arayıp soracağım. Ama bugün zor gibi.
    Ytd

3. En kötünün beklendiği 4.çeyrekdeki inanılmaz iyileşme bedelli artırımın başarısı için makyajlama olmasın.

4. nerdeyse sermayesi kadar 17milyon zarar açıklayan EMKEL %6YAPTİ

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 22 yi gösterdi kimsecik yok kim alıyor bilgisi olan var mı

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Biriktirdiğim usakların hepsini zararına sattım şirketlerine de gönderdim.Önce spk ya cimer e şikayet ettim. Sonuç bedelli den gelenlerle 80 bin lot verdim. Kan emicilere ve ilgililere dedim ki olumlu haber yaparak birileri açığa satıyor. Tarih ve saatleriyle spk ya da yazdım. Kan emiciler ve işbirlikçiler bize ekmek vermedi.Şimdi hisse prim yapıyor. Önemli mi? Bosh öldü mü bilmem ama onun sözü hep hatırımda. İnsanların güvenini kaybetmektense para kayıp ederim diye. Usak seramik güvenimi kayıp etti. Hisseyi geç hiç bir şirket malını almayacağımı bilsin istedim.

7. şu andaki gördüğüm kadarıyla 20-23 den mal boşaltıyor patron ve ekürisi..teranın 20 den 1.5 lot verdiği yerde 23 den mal alnımaz bence.ben bedelliden aldıklarımı verdim 22 den.hayrını görsün.15 e gelsin bakarız.
    ytd

8. Anlaşıldı günlük takas yok milleti canından bezdirmişler kimsecik yok

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 308/486 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •