Sayfa 195/486 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Elinde hala12 liradan taşıyan arkadaşlar var çok dedim tabanı bozunca kurtul yapamadılar uzun vadeci oldular.bir zamanlar 40 kuruştan almıştım 50-60 bin lot 16 lira olunca aklıö gitti. 50-55 kuruşa satmıştım

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

2. Bir şirket beklentinin altında kar açıkladı diye bu kadar düşmez.
    Bu resmen bir soygun. Devletin böyle şirketlere kesinlikle el atması lazım. Devlet bu gibi şirketleri patronlarının ellerinden almalı ve başlarına kayyum atamalı.Şirkete bağımsız bir yönetim ve finansal uzman ekip getirilmeli. Adamlar resmen hırsızlık yapıyorlar. Bu kağıt için yıl sonuna kadar 4,70 fiyat hedefi açıklayan Oyak yatırımın yöneticileri de bu soygunun içinde olduklarını düşünüyorum. Onların önlerine de bir şeyler atmıştır patron.

3. Almanya'da koalisyon görüşmeleri tıkandı. Hükümet kuramıyorlar. Ama ekonomisi kaya gibi ayakta.Sağlam ekonomi dediğin böyle olur. Aynısı Türkiye'de olmuş olsa, borsa çökmüş, döviz ve altın fırlamıştı. Çünkü vatan haini çok bizde. Bizdeki ieri zeka ekonomistler kendi vatandaşını nasıl soyarak zengin olurum peşinde. Her olayı bir fırsat bilip nasıl soygun yaparız kafası. Krsan, kervan, usak, ostim gibi tahtalarda görüldüğü gibi. Hala üretim bahane, soygun şahane kafası.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Karanlık hepimiz için gelecek, hep birlikte yüzleşeceğiz.

MedwiG, bu ne anlama geliyor, açıklarsanız bizimde bilgimiz olur.

7.  Alıntı Originally Posted by mubas Yazıyı Oku
    Karanlık hepimiz için gelecek, hep birlikte yüzleşeceğiz.

MedwiG, bu ne anlama geliyor, açıklarsanız bizimde bilgimiz olur.
    karanlıgın içindeyiz şu an 2,80 li rakamlarda en az 2-3 hafta durdu o arada çıkanlar karanlıkla yüzleşmedi

8. Bir haber düştü ama halen göremedim bilgisi olan

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 195/486 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •