Sayfa 954/992 İlkİlk ... 454854904944952953954955956964 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,625 - 7,632 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    0.44 imis..
    Simdi baktim..
    Syg,
    0.44 kapanış değeri 0,38 seans içindeki en düşük değeri asla unutmam saygılar.

tahtravalliye biri zayıf biri şişman kişiyi oturt.ve şişmanı yukarda tutmak için baskı yap.eninde sonunda zayıf yukarı fırlar.
    hep aynı şeyleri yaparak farklı sonuclar elde etmeyi beklemek deliliktir.Albert E.

3. 2003 ve 2009 yılının diplerinden alınan trend çizgisine göre endeks 50 binlere denk geliyor...
    daha da altına girerse 3.ncü dünya harbi başlamış demektir...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,036
     Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    2003 ve 2009 yılının diplerinden alınan trend çizgisine göre endeks 50 binlere denk geliyor...
    daha da altına girerse 3.ncü dünya harbi başlamış demektir...

Buyur Serdar kardesim..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku

Buyur Serdar kardesim..

Syg,
    hangi birine inanacağız

Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Hekts pazarlamaya çalışıyor azizim.
    He de geç..
    Çok istiyorsa kendi gitsin
    Burada da aynı terane... Size göre sizin fikrinize uymayanlar pazarlamacı... Hocam siz kesinlikle akıllanmayacaksınız; buna kesin kanaat getirdim. Sizdeki bu dudu dümanlığı, aslında çekememezliği tedaviye ihtiyaç duyacak kadar limbonun derinliklerinde kök salmış. Tüpraşta geldiniz analiz yerine mide bulantısı, kin ve haset okuduk yazılarınızda, hatta hesap dökümünü isteyecek kadar küstahlıkta ileriye gittiniz... hektaşa geldiniz manyak pahalı pazarlamacılardan uzak durun diye diye aynen daha önce Tüpraştaki ralliyi kaçırdığınız gibi hektaştaki ralliyi de kaçırdınız, kuyruğunu sıkıştırıp kaçan tilkiler gibi ortalıktan kayboldunuz... Bu kaçırdığınız rallilerin suçunu kendinizden başkasında aramayınız. Tüpraşta da yazdım burada da yazıyorum herkes yazdıklarından sorumludur, ya da şöyle diyelim sorumluluğunu alamayacağınız yazılarınızı kendizie saklayınız. Burada deşifre ettiğimde -ki ne zaman görürsem bunu yapacağım- darılmaca yok... adam gibi analizi yapıp paylaşırsanız benden yana rahat edersiniz; yok illa da sağa sola sataşacam diyorsanız ben yakaladıkça deşifre edeceğim... Ben de size bir laf sokayım bakalım nasıl hissettirecek:

Erbab-ı kemali çekemez nakıs olanlar
    Rencide olur dide-i huffaş ziyadan
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

7. Şu anda dolar 7,12 yi geçti ne faiz nede borsa cevap vermedi sizce bu neyi hatırlatıyor çooook dikkatli olmak lazım

8.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Şu anda dolar 7,12 yi geçti ne faiz nede borsa cevap vermedi sizce bu neyi hatırlatıyor çooook dikkatli olmak lazım
    Neyi hatırlatıyor ? Bilmeyenler için hatırlatma yapmakta fayda var

Sayfa 954/992 İlkİlk ... 454854904944952953954955956964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •