Sayfa 102/216 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    Doğru diyorsun. 72 TL olacak ben demedim. IPO'ya da girmedim. 1TL zararım yok aşağıda bekliyor olacağım. Loser mı dediniz? Hadi leşçi deseniz neyse.
    neden loser dediğimi zamanı gelince anlarsın.
    biraz diğer yatırımcılara saygın olsa dalga geçer gibi 28 yazmazdın değil mi.

Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    IPO'dan mal alıp eftyi yaptın zaten canım kardeşim.
    okuduğunu anlayamadığını algılayamadığını düşünüyorum.
    madem 28den alıp yukarıdan satacağına %100 eminsen adamlara iban bilgini ver sana edeceğin kar'ı eft yapsınlar adamları yorma.
    Ben aldım parayı verdim ev almak amacıyla, almayada devam diyorum. Bunda seni rahatsız eden nedir anlayamadım.

2.  Alıntı Originally Posted by bilge Yazıyı Oku
    Aşağdaki linkte de inşaat firmasının kendi sattığı (sertifikadan ilgisi olmayan)dairelere ait fiyatlar bildirilmiş. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/621930
    Bilge, Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
    Şöyle bir çalışma yaptım zamana göre satılabilir daire sayısının azaldığı görülüyor.
    Satılabilir sertifika sayısının azalması fiyatı gerçek değerine doğru harekete geçirebileceğini düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    Konuta vergi koymak güzel bir şey değil. Yerine alkole vergi konmalı. Alkol haram. 1+1 gibi dairelerin de önüne geçilmemeli. İnsanların değişik kullanım alanları bizi ilgilendirmez. Konut sektörü canlı tutulmalı.
    Konutta zaten vergi vardı, oranları yükseldi bu da normaldir herşeyin fiyatı artarken dairelerin fiyatı artarken devletin maliyetleride artıyor.
    Alkolde vergi zaten var ve diğer ürünlerden daha yüksek, yurt dışı rakamlarının 2 katına geliyor.
    Projede 1+1 ve 1+0 daire var. Sadece 5+1 daire alanlar faydalanabiliyor bildiğim kadarı ile.

Real bigiler paylaşacaksan dinleyelim senide, eğer pilav ile ilgili paylaşımlar yapacaksan instagram yada twitter hesabı aç oradan takip edelimde sana bir faydamız dokunsun

4.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Henüz parayı HAYALE gömecek kadar akıl sağlığımı yitirmedim merak etmeyin siz . Ha ! birde maliyet filan deyip hesap yapmayın ortada henüz teslim edilmiş bir şey yok. Bir son nokta ,bu ülkede sonradan pişman olmamak için parayı peşin peşin verirken çoook ama çook iyi düşünmek gerek. Hadi hayırlı işler...
    alanlar akıl sağlığını yitirmiş, iyiymiş , ne demeye şikayet edip duruyorsun? bende üzülmüştüm adam parayı gömmüş diye vay arkadaş

5.  Alıntı Originally Posted by supersinan Yazıyı Oku
    neden loser dediğimi zamanı gelince anlarsın.
    biraz diğer yatırımcılara saygın olsa dalga geçer gibi 28 yazmazdın değil mi.

okuduğunu anlayamadığını algılayamadığını düşünüyorum.
    madem 28den alıp yukarıdan satacağına %100 eminsen adamlara iban bilgini ver sana edeceğin kar'ı eft yapsınlar adamları yorma.
    Ben aldım parayı verdim ev almak amacıyla, almayada devam diyorum. Bunda seni rahatsız eden nedir anlayamadım.
    sinan ağabey fiyatı 25 yaptım sen de daha fazla alırsın.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

Alıntı Originally Posted by Mr.No.Name Yazıyı Oku
    alanlar akıl sağlığını yitirmiş, iyiymiş , ne demeye şikayet edip duruyorsun? bende üzülmüştüm adam parayı gömmüş diye vay arkadaş
    Neşeniz bol olsun çünkü zaman geçtikçe neşeli olmaya ihtiyacınız olacak. O zamanlar geldiğinde burada olursanız bende gelip sizin neşenize ortak olurum. Hadi iyi işler beton umutlarınız gerçek olur diyelim .... Son bir not ;bakın lüküs ! Proje Sarphan finans park projesinin arkasında da Emlak konut vardı gidin araştırın betonlarını teslim almayanların durumu neymiş öğrenin ki boş boş buralarda gülmeyin.
    Son düzenleme : umutabi; 03-08-2017 saat: 10:10.

7.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    Loser sana şöyle söyleyeyim 36 dan aldın aldın alamadın arkasından bakarsın.
    42 geçip 52 gördüğünde 60ı solladığında 72ye ulaştığında burada olmayacağına eminim.

Hayal kurmak güzel şey, mesala yemek sektöründede bazı standartları oturtsalar büfeleri hijyenik olmayan yerleri, gdo'lu ürün satan firmaları sürekli denetleseler %500 ceza kesseler, daha sağlıklı yemekler yiyebilsek güzel olmaz mı.
    Örnek olarak şekerli ürün satanlar, mısırcılar, pilavcılar, et/tavuk satan büfeler...

8.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    sen 25 yazdınya, sana inat bugun alım yapıcam yarında alıcam.

Sayfa 102/216 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •