Special Days Image
Sayfa 148/216 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    kaldı ki elinizde hisse oldugu bile meçhul ..

bu forumda daha once defalarca benzer ornegı goruldu , hisselerin kurum elemanları tarafından pazarlanıp sonra ugranılmadıgı onlarca konu var .

belki de sadece kagıt pazarlıyorsunuz .. misal profilinizi açıp baktım , sadece bu konuda 8-9 tane yazınız var başka da forumda bir tane bile farklı konuya girip yazı yazmamıssınız. Duhul 26-04-2017 yanı nısan ayında foruma uye olmussunuz .. belli ki tam bir tetikçi hesabısınız..

nerden bilsin buraya gelen gariba.. gelmiş biri 2-3 yıl sonra 3 katına cıkacak dıye ufurup duruyor..

yukarda rakam vermıssınız , 48 tl den satıs yapıldı dıye .. pekı ya bugun bır satıs yapılsa 32 tl den aynı hesabı yenıden yapacak mısınız ? 2-3 yıl sonra teslım edılecegı soylenen bır projeden mevcut faizler %17 seviyesinde geziyorken zaten bankada tuttan %34 kazanırsın ..
    İnşaat ilerledikçe fiyatı düşen sertifika icat etmişler .

bu forumda daha once defalarca benzer ornegı goruldu , hisselerin kurum elemanları tarafından pazarlanıp sonra ugranılmadıgı onlarca konu var .

belki de sadece kagıt pazarlıyorsunuz .. misal profilinizi açıp baktım , sadece bu konuda 8-9 tane yazınız var başka da forumda bir tane bile farklı konuya girip yazı yazmamıssınız. Duhul 26-04-2017 yanı nısan ayında foruma uye olmussunuz .. belli ki tam bir tetikçi hesabısınız..

nerden bilsin buraya gelen gariba.. gelmiş biri 2-3 yıl sonra 3 katına cıkacak dıye ufurup duruyor..

yukarda rakam vermıssınız , 48 tl den satıs yapıldı dıye .. pekı ya bugun bır satıs yapılsa 32 tl den aynı hesabı yenıden yapacak mısınız ? 2-3 yıl sonra teslım edılecegı soylenen bır projeden mevcut faizler %17 seviyesinde geziyorken zaten bankada tuttan %34 kazanırsın ..
    Hakikaten çok ilginç ama bu yorumcu sadece bu kağıda özgü yazılar yazan bir eleman.Ya bu firmalar bu kadar mı sıkıntı da ,parayla yazar mı çalıştırılıyor çok ilginç.Yok hakikaten yatırımcı ise benim bunca yıldır takipçisi olduğum hissenet de tek kağıda yoğunlaşmayı becerebilmiş mucize gibi bir yatırımcı.

3. Millete kakaladılar. Ben dahil.Halada veriyorlar.su olacak bu olacak yalan.Fiyat 32 lira.Almayanida döverler.yok bu olacak, deve hendeği atlayacak.kus olup uçacağız.Yalan yalan yalan.
    SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hakikaten çok ilginç ama bu yorumcu sadece bu kağıda özgü yazılar yazan bir eleman.Ya bu firmalar bu kadar mı sıkıntı da ,parayla yazar mı çalıştırılıyor çok ilginç.Yok hakikaten yatırımcı ise benim bunca yıldır takipçisi olduğum hissenet de tek kağıda yoğunlaşmayı becerebilmiş mucize gibi bir yatırımcı.
    bunun benzerleri de ankara kanalı arsalarını satmaya çalışıyor başka başlıkta. aynı şekilde ne saçmalıyorsunuz diye yazanlara direk saldırı küfür kıyamet, "sen bizim elimizdekini ucuza almaya çalışıyorsun" vs.

halbuki kendileri ittirecek birini arıyorlar tabi gökçek bunlara kitlemiş zamanında yüksekten

Sayin dostum proje bitisi aralik 2019 olarak planlanmakla beraber borsada son islem tarihi olarak nisan 2020 olarak belirlenmiştir. Yani yaklasik 20 aylik bir omru var.
    80-90 lira hayallerini ve proje yalan ortada ev falan yok vs gibi sacmaliklari bir kenara birakacak olursak projenin suan iskontolu ve ucuz oldugu yadsinamaz bir gercektir.
    Benim dusunceme gore Bu durumun en buyuk sebebi sertifikanin kredi kullanimina konu olamamasindan kaynaklanmaktadir.
    Eger konut kredisi ile satis yapilabilseydi fiyat su an satis ofisine yakin rakamlarda olacakti. Ancak zaten bu projenin amacida faizsiz yatirim imkani sunulmasiydi.
    Projenin en basindan beri cok ciddi eksiklerle yola cikildigini bu sayfadan paylastim velakin kor topal ilerlemeye devam ediyor.
    Projenin sahtekarlik oldugunu iddia eden kisilerin one surdugu hicbir somut arguman bulunmamaktadir. Ev almayi planlayan biri icin fiyatin dusmesi aslinda sevindirici olmali ama kesinlikle arz fiyatinin altina dusurulmemeliydi bu ciddi bir guven kaybi olusturdu ve yatirimciyi urkuttu.
    Ben aylik 4 bin tlye yakin alim yapmaktayim. Proje sonuna dogru alimlarimi arttiracagim. 3. Havalimaninin acilmasiyla bolgeye ciddi goc olacaktir ve yansimalarini gorecegiz.Sonlara dogru toplu alimlarin gelecegini ve en kotu 50 liralar civari kapatacagini dusunuyorum. Istedigim fiyata gelirse satarim ev isine girmem. Hala emeklilik fonlari ve vakif yatirimda yuksek miktarda sertifika var bu bir handikap ancak dedigim gibi finalde ev alma dusuncesi olan ve faizle isi olmayan kisiler icin bu sertifika su an benzeri olmayan bir firsattir.
    Saygilarimla

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. gercekten bu kagidi takip edenlerin yarisi beyin ozurlu. BU KAGIDA YATIRIM YAPTIM, BU FORUMDAKI YAZILARI GORUNCEDE UYE OLUP SADECE KENDI ALDIGIM KAGIDA YORUMLAR YAZIYORUM, BANANE DIGER KAGITLARDAN, HERKESI KENDINIZ GIBI AHLAKSIZMI SANIYOSUNUZ.gercekten kafayi yemissiniz. ki zaten bende ayni seyi sizler icin dusunuyorum, elinde kagit olmayan adamlar karaliyorsa, kesin diger firmalarin adami ya da bi rant pesinde kosan insanlarsiniz. kademe analizlerini takip edin bakalim kimler alip kimler satiyor, niye artmiyor. sadece bos konusun ancak, birseyden anladiginizda yok.bu arada elimde 7000 kusur var, maliyetide 37e kadar dusurdum. mailini ver ss atayim. zorla insanlari kendi seviyenize indiriyorsunuz ya

7. ki zaten burda insanlarin al sat demesiyle kagida etkimi olur saniyorsunuz. gunluk hacimler 8 9 bin lotu buluyor cogu zaman. bi cogunuzun maasi 6 bin bile degildir, alsaniz en fazla ayda 300 400 tane alirsiniz, neyi kafasini yasiyorsunuz. illa bel altimi vuralim.

8.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku

alismissiniz tabi faiz yemeye, haksiz para kazanmaya, helal yollari anlayamiyorsunuz. helal oldugunu dusundygum icin yatirim yapti. %1 olsun helal olsun.git sen parani bankaya yatir, aklin ermez helal islerine. bu zihniyetteki bir insana bir daha cvp vermem zaten, kal saglicakla.

Sayfa 148/216 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •