Sayfa 175/216 İlkİlk ... 75125165173174175176177185 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1.  Alıntı Originally Posted by musab Yazıyı Oku
    Bu hisse de mevcut son durumlar ile ilgili öngörüsü olan var mı? Beklentiniz nedir arkadaşlar
    benim değerlememe göre ev almak için hisse alanlar açısından borsada şu anki seviyelerden alım yapanlar için %15-20 ye kadar ucuzluk var cari benzer daire fiyatlarına göre. alınabilir fiyatlar.
    borsada kağıt alım satımı yapanlar için de daire teslimine kadar hissenin bu kadar marjı var denebilir 1 yıllık periyodda.

memlekette işler düzelir, emlak tekrar hareketli bir sektöre dönüşürse %40 a kadar da marj yükselebilir. ama bu ihtimal çok zayıf.
    ev ihtiyacım olsa bu fiyatlardan borsadan ev alırdım. evin yeri çok güzel. insaatın bitmesine de 1 yıl kaldı aksama olmazsa.
    al sat için almazdım. hisse yükselse bile edeceğin karın üzerinde %15 vergi yükü var.
    şu anda satıcı yok gibi. elinde kağıt olanlar kağıtların daha da yükseleceğini öngörüyor, o yüzden satmıyorlar.
    daha yüksek fiyata da alıcı olmadığı için kağıt şu anki seviyenin yukarısına çıkamıyor. demek ki alıcıların da bu kağıda bu aralar verdiği fiyat bu seviyeymiş.

2. ya bitmezse inşaatlar diğer örneklerde olduğu gibi...bir sürü insan var bitmemiş inşaattan mağdur olan...

3. KAP Aralık raporları yayınlanmadı mı? Geçen ay ne kadar satış olmuş?

4. Yayınlanmış Kasım ayı 6adet satış 4,963 m2 fiyatı

5. 49.630 m2 fiyatı

6. arkadaşlar kasım ayı sonu itibariyle müteahhit firmada kalan 185 adet konutun ortalama hisse satış fiyatı 60,58 TL olmuştur bilgilerinize

7. Son duruma göre hisseden beklentim 50 lira civarında. İyimser düşünürsek proje bitiminde 55 i göreceğiz gibi. Ne dersiniz
    ?

8. O da olmadı diyelim daire alırız bizde😊

Sayfa 175/216 İlkİlk ... 75125165173174175176177185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •