Sayfa 191/216 İlkİlk ... 91141181189190191192193201 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. eregli yazma abi buraya , çok kızıyolar .. inşaatın durmasını filan da sana bağlarlar sonra..

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Orası İstanbul değil ki ?
    Ne alaka burası Pmvr3 sayfası lütfen siyaset yapacaksanız başka forumda yapın

3.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    eregli yazma abi buraya , çok kızıyolar .. inşaatın durmasını filan da sana bağlarlar sonra..
    Bişey demedim ki...Orası İstanbul değil dedim sadece...

4.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    eregli yazma abi buraya , çok kızıyolar .. inşaatın durmasını filan da sana bağlarlar sonra..
    İnşaatın durduğunu gördünüzmü ben dün kayaşehirde idim çalışıyorlar daha öncede size yazdım görmeden bilmeden yazmayın lütfen ayıp oluyor.

5. Bugün baya hacimli alan satan var...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by Kimyacı Yazıyı Oku
    İnşaatın durduğunu gördünüzmü ben dün kayaşehirde idim çalışıyorlar daha öncede size yazdım görmeden bilmeden yazmayın lütfen ayıp oluyor.
    yok hocam yukarda bırı demıs , sonrasında cevap yazmamıs .. ben o bolgeye gıtmıyorum .. gıtsem guncel bılgı olarak verırdım .. sadece arkadasa uyarıda bulundum , forumun sahıplerı harıcı yazana kızıyolar dıye. es kaza bısey olsa foruma yazanları dusman bellıyolar garıp bı sekılde..

projeye dair kaptan baktım ama ınsaat ılerleme raporu da yayınlamıyorlar bır suredır ..

emlak konut garantısı var acıkcası duracagını yada tamamlanmayacagını zannetmıyorum . sonucta ılk kez yaptıkları bır proje ve konut sektoru ıcın ornek olmasını ıstedıklerı bır modeldı.. ne yapıp ne edıp tamamlarlar dıye dusunuyorum.

gercı suan hersey dıken ustunde , ne olacagı bellı olmaz.. ertesi gunu cıkarmak ıcın ugrasıyor hukumet.

ev alan arkadaslar umarım kısa surede evlerıne kavusur gule gule oturur.

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bişey demedim ki...Orası İstanbul değil dedim sadece...
    Kızmaları için kötü bişey demeniz gerekmiyor zaten.
    Projeyi övmeyen ve sorgulayan herkese kızıyorlar.

Bu başlığı ilk keşfettiğimde hava alanı goygoyu yapılıyordu. Heralde proje hava alanına çok yakın diye düşündüm.
    Ya dedim hava alanına yakın ev alınır mı, gürültüden durulmaz falan.
    Sonradan anlaşıldı ki hava alanı taa magripte, bu proje taa maşrukta.
    Eee o zaman ne diye hava alanı goyguyu yapıyosunuz? Sizinkine varana kadar hava alanının çevresinde bi ton yerleşim yeri var.
    Yok bu sefer bozuldular, efendim hisseyi ucuza kapatmak isteyenler başlığa dadanmış falan.

Bence hiç dokunmayın. Çok gerginler.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Dikkatimi cekti ne zaman asli edinim yapacagi belli olan hacimli bir alici gelse oncesinde bu uckagitci emlakcilar gelip burada ipe sapa gelmez seyler yaziyor ahahah.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 191/216 İlkİlk ... 91141181189190191192193201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •