Sayfa 87/216 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Herkes ne kadar kötülemeye meyilli.
    Hep beraber alım yapsak yükselir kağıt.
    Ben hala alıyorum. Satmak isteyen satsın serbest piyasa
    Sonra fiyatı 52 olduğunda bugün kötü senaryolardan bahsedenler düşecek diyenler ortalıkta kalmaz. Tecrübeyle sabittir.
    Herkese iyi hafta sonları.

2.  Alıntı Originally Posted by supersinan Yazıyı Oku
    Herkes ne kadar kötülemeye meyilli.
    Hep beraber alım yapsak yükselir kağıt.
    Ben hala alıyorum. Satmak isteyen satsın serbest piyasa
    Sonra fiyatı 52 olduğunda bugün kötü senaryolardan bahsedenler düşecek diyenler ortalıkta kalmaz. Tecrübeyle sabittir.
    Herkese iyi hafta sonları.
    Bende olumlu bakıyorumsertifikaya.supersinan kardeşime katılıyorum.fiyat yükselmeye başlayınca dizimize vurmayalım.Sertifikayı aşağı çekip topluyorlar.SABIR malı ucuza satmayınız.

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Arkadaşlar borsa rekorlarda, bu hisse arz edildiğinden beri hiç düşüş olmadı, rekor üstüne rekor. Genel hava bu halde. Bu böyle iki - iki buçuk sene devam etmeyecek, eninde sonunda borsada sağlam düşüşler olacak. O zaman bu kağıt da satış yiyecek. Diyeceksiniz ki bu hisse diğerlerinden farklı. Tamam ama borsa tecrübesi olup kriz zamanlarını yaşayanlar bilirler, kaçış başladı mı iğneden ipliğe herşeye satış gelir ayakta hisse kalmaz, bu da mutlaka nasiplenecektir.
    Diyelim bu gece Allah korusun beklenen büyük marmara depremi oldu, bu hisse düşmeden kalabilecek mi?
    Kısacası kötü zamanda neler olacak daha görülmedi, moralinizi bozmayın ama böyle bir şeye de psikolojik olarak hazırlıklı olun, eninde sonunda bu konuda da mutlaka test edilecektir sabrınız.
    (Benim hissem yok, düşüşün çıkışın bana karı-zararı yok, arada meraktan takip ediyorum, sadece görüşümü belirtmek istedim, buranın takipçileri epey gergin biliyorum, görüşümü yazdım diye bana sinirlenmeyin)
    Bu mantik dogru ancak yaklasim hatali. Bahsettiginiz durumda reel piyasadaki ev fiyatlari kiralar vs dusecektir. 2008deki istanbuldaki durumu hatirlamak yeterli ev fiyatlari ve kiralar dibe vurmustu. O zaman herkes parasini gotursun mevduata faize yatirsin. Boyle yatirim anlayisi olmaz

LG-H735 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Radyoda parkmavera 3 reklamını dinleyince internette kısa bir araştırma yaptım. İnternet sitesi yenilenmiş http://parkmavera3.com/ ve tanıtım filmi yayınlanmış https://www.youtube.com/watch?v=4AeWzWSQDmM ilginçtir bir daha bahsettiğim reklama rastlamadım. Özellikle ödeme planlarındaki daire fiyatlarına bir bakın.
    Benden size tavsiye sertifikanıza sahip çıkın bu fiyatlara satacaksanız bir kere daha düşünün. Mal meydan da

5.  Alıntı Originally Posted by Kimyacı Yazıyı Oku
    Hissenin 33-34 kere düşeçeğini söyleyen arkadaşınızın gerekçeleri ne slm

dostum selamlar; anlattığı kadarı, benimde anladığım kadarı ile, kredi fazileri ve konut birim fiyatı üzerinden hesap ediyor, teorisi şu, diyorki inşaat firmaları inşaat için bankadan kredi alıyorlar, bunun maliyetini yazıyorlar, sonra bir konut üretim maliyetini çıkarıyorlar bu ne kadar 200K, ilk günden 1 yıla kadar 200 ile 480 arası fiyata ne tuttururlarsa(pazarlık satışı mümkün) fiyat dalgalanıyor ve ucuz olması esas amaç daha fazla nakit çekebilmek için, 1 yıl sonunda inşaatın ilerleme durumu ile ilgili 300K-480K arası 2 yıldan sonra gerçek fiyattan satış. halka arz söz konusu 209 daireydi galiba buna harcıyacağı faiz gideri olmuyor çünkü arzdan gelen nakit ile finansman sağlanıyor. halka arz olmayan kısımlarda şirkete kalıyor. sanki biz toprak sahibiyiz kat karşılığı bize daire veriyor müteahit mantığı. ben ilk duyduğumda yok daha neler dedim. niye 33-34 dediğimde hesapladım bu rakamlar ilk sene görecek diyor, benim görüşüm 36 altı yok, düşsede hemen çıkar. YTD.

6. ay sonunu hecanla bekliyorum maaşı alsamda bu fiyatlardan daha fazla sertifika alsam

7.  Alıntı Originally Posted by supersinan Yazıyı Oku
    ay sonunu hecanla bekliyorum maaşı alsamda bu fiyatlardan daha fazla sertifika alsam
    Hayırlısı ile ilşallah alırız kardeşim

8. sabah ise giderken radyoda park mavera 3 reklamini duydum,oyle bir ciglik attimki kendimden utandim)) sabrederek kazanacaz ins

Sayfa 87/216 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •