Sayfa 150/216 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. 144 sayfada analizim

2. senın de bugun sesın cıkmıyor ? bız de soralım o zaman..

%2,5 çıkmış borsada neden bu kağıt - %3,5 düştü çok talep olduğu için mi ? yada inşaattaki usta hastalandı bugün de bir gün gecikme olduğu için mi ?

yapmayın arkadaslar , koyun ortaya sayısal veriler konusalım .. suan 2+1 bir daire 400.000 tl civarı .. hadi 12000 lotu tek seferde aldın diyelim %3-4 arası artışa neden oldun aynı gün etti sana 415000 tl .. 2+1 daire ..

bakalım fiyat nereye yönelecek .. bol kazanclar..

3.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    ................ 3. Havalimaninin acilmasiyla bolgeye ciddi goc olacaktir ve yansimalarini gorecegiz.Sonlara dogru toplu alimlarin gelecegini ve en kotu 50 liralar civari kapatacagini dusunuyorum. ..................

Bir yerde hava limanı var diye oturulmaz, hava limanına rağmen oturulur.

(ha uçak gürültüsü seven birileri varsa onu bilemem)

Bu konuda tartışılan kağıtla zerre alakam yoktur. Sadece, epeydir emlak yatırımıyla uğraşan biri olarak, yukarıdaki küçük detaya dikkat çekmek istedim.
    Muhtemelen bu konudaki ilk ve son mesajım.
    Saygılar.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Havalimani bittiginde 225 bin kisi calisacakmis. Oradaki adam baska nerede oturacak. En yakin yerlesim birimi basaksehir. Ayrica yesilkoy gibi degil arada yine 20-30km mesafe vardir en az.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Uçuk rakamlar.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.

Asli edim 21 olmus. Sanirim yavas yavas hareketlenmeler olacak. Cok uzun bir suredir ilk defa aylikta artiya gecti fiyat olarak. fonlar ne zamana kadar tasiyacak bekletip gorelim ellerinde yuklu mal var

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Pardon pardon, şöyle bir sil baştan yapalım, zira az önce haritadan gördüğüm kadarıyla park mavera 3'ün konumunun 3. havalimanı ile alakası bile yok.
    Ciddi derecede uzakmış.

Gördüğüm kadarıyla en yakın yerleşim birimi başakşehir değil.
    Arnavutköy ilçesine ve civar semtlerine bazen işim düşüyor.
    3. havalimanına başakşehirden çok daha yakın bir ilçe, ve bünyesinde sıradan apartmanlardan toki kiptaş vb sitelerine kadar birçok konut seçeneği mevcut.
    Bu şekilde havalimanına çok yakın binlerce ev seçeneği varken, çok alakasız bir semtteki bir projeyi havalimanı ile ilişkilendirmek bana çok saçma bir pazarlama oyunu gibi geldi.
    Gebzedeki veya silivrideki bir evi pazarlarken "mecidiyeköye çok yakın" demek gibi bir şey.

Yanlışım varsa lütfen düzeltin. Zira bu konuda birkaç gün önceye kadar bilgim sıfırdı. Şimdi araştırdıkça burada söylenen (ve mantığımla uyuşmayan) şeylere şaşırıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Pardon pardon, şöyle bir sil baştan yapalım, zira az önce haritadan gördüğüm kadarıyla park mavera 3'ün konumunun 3. havalimanı ile alakası bile yok.
    Ciddi derecede uzakmış.

Gördüğüm kadarıyla en yakın yerleşim birimi başakşehir değil.
    Arnavutköy ilçesine ve civar semtlerine bazen işim düşüyor.
    3. havalimanına başakşehirden çok daha yakın bir ilçe, ve bünyesinde sıradan apartmanlardan toki kiptaş vb sitelerine kadar birçok konut seçeneği mevcut.
    Bu şekilde havalimanına çok yakın binlerce ev seçeneği varken, çok alakasız bir semtteki bir projeyi havalimanı ile ilişkilendirmek bana çok saçma bir pazarlama oyunu gibi geldi.
    Gebzedeki veya silivrideki bir evi pazarlarken "mecidiyeköye çok yakın" demek gibi bir şey.

Yanlışım varsa lütfen düzeltin. Zira bu konuda birkaç gün önceye kadar bilgim sıfırdı. Şimdi araştırdıkça burada söylenen (ve mantığımla uyuşmayan) şeylere şaşırıyorum.

valla biz de anlatmaya çalışıyoruz ama üfürmeler yüzünden araya kaynıyor..

şimdi de emeklilik fonlarına umut bağlanmaya başlandı.. emeklilik fonlarının görevi yukardan malı alıp firmaya paranın aktarılmasıydı ve nitekim bu görevi sonlandı.. yıl sonuna dogru o kontratları satmaya baslarsa zararına emeklılık fonları seyreyleyın gumburtuyu .. bu da ihtimal dahilinde yani..

hayırlısı olsun .. dusunceler ıkı taraflı da olmalı .. hep olumlu veya hep olumsuz senaryo bızı yanıltır.. ıkısı de akılda bulunmalı ama desteklı olmalı..

bol kazanclar cumleten..

Sayfa 150/216 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •