Sayfa 167/216 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    tam 1 ay önce yazdıklarım .. bu sürede ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı. bakın bu adamlar bizlere söverken , ellerindeki malı pazarlamalarına ket vurduğumuz için yemediğimiz küfür kalmadı ..

size 1 -2 ay önce mal aldırmak için reklam yapan bu rus çocukları şuan ortalarda görünmezler.. sizlere bir gram bilgi vermezler yaptıkları tek şey hayal satmaktır.. 80 olacak 100 olacak başka bir cacık dedikleri yok.

daha önce yazdım nakitin kral olacağı dönemdeyiz, gayrimenkul dönemi göz göre göre bitti.. gömdüler onu 625 baz puan faiz artırımıyla ..

yatırım yapacak arkadaşlar dikkatli olup iyi inceleyip kendi kararlarını versinler.
    hisse artip yavas yavas hak ettigi yeri geliyo. buralarda mahalle karisi agziyla konusup, elinde hisse olmadigi halde hisseyi kotuleyenler, insanlarin kar etmesini engelleyen sarlatanlar ortadan kaybolmus hemen. bizi birde utanmadan burda pazarlamaci ilan ediyolardi. sanki cikip ozur dileyecem demisti ama haysiyetli adamlarin isidir ozur. elinde kagidi olanlara, kar edenlere, asli edinimle ev sahibi olanlara hayirli olsun. maliyetim 36idi, 5000 hissemi bugun satmak zorunda kaldim, satarken uzuldum ama hayirlisi buymus. hayirli bol kazanclar herkese. Allaha emanetin olun.

2.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    abi cevap yazma bunlar kafayı yemiş bakiyedeki eksiyi görünce.. adam daha hesap kitaptan habersiz 90 tl olacak da iteleyecez kağıdı diye hayal kuruyor.

2+1 daireye 400 K çok mu diyen kişilerle ne konuşuyorsun .. max 100 k maliyetli bir mala, arzı nerdeyse sınırsız olan bir mala 4 katı fiyat verilir mi yahu .. hadi hesap kitap bilmiyorlar , ekonomik durum ve ticaretten de haberleri yok..

arz sırasında 28 tl fiyat biçmeniz normal olan, sorun şu ki mevcut piyasa koşullarında artık 28 tl bile etmez.. bir yıllık zaman diliminde batan inşaat firmalarını ve piyasadaki emlak stokunun artışını, batmamak için firmaların ne denli fiyatlar kıracağını hepimiz yaşayarak göreceğiz.

bu kağıdın 90 tl olması için tek bir koşul izin verir, hiperenflasyon.. yani tl o kadar değersizleşir ki hisse başı 90 tl olur , ama o zaman da dolar atıyorum 15 tl olur falan filan ..

neyse enerjinizi bunlarla harcamayın ,1 yıllık süre boyunca nakiti olanlar için inanılmaz fırsatlar ortaya çıkacak gibi görünüyor. şimdiden kendiniz esir etmeyin. sabrınızı ve enerjinizi de burdaki satış pazarlamacılara laf anlatmayla geçirmeyin .. hehe diyip geçin ..
    Buyrun yazısını

3. Ne oldu hisseye bugün. ne güzel gidiyorduk

4. Proje bitim tarihi ve son fiyat hakkında tahminlerinizi?

5. Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

Bence son şanslarınız. uzun süre taşırmak zorunda kalabilirsiniz. Şuan çıkan 3-4 ayda aldığı fiyatı mevduatta çıkartır

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by privetcan Yazıyı Oku
    kimse cevap vermemis. ben yazayim bari
    1- satici az gibi ama 5000 buyuk rakam degil. istedigi an tek kalemde alamayabilir ama 1-2 gunde alir. 500 veya 1000 lik alim emirleriyle. s a tici oldugunda pespese emirlerle hemen de alabilme ihtimali var
    2- fiyati yukseltecegi kesin. ama bu sayida kagit muhtemelen fazla yukseltmez. cunku son 10 gunde iyi yukseldi. daha dar bir yukselme bandina girmis olabilir.
    3- kagidi satanlar kim bilmek zor... dusuk fiyattan kucuk yatirimcilar da satiyor olabilir buyukler de olculu bir trendle satiyor olabilir...ilk arz fiyatindan a lanlar arz gunundeki fiyatlara gore bile hala %5in uzerinde zarardalar....kagit bu haliyle yakinda bu farki kapatacak gibi gorunuyor.
    4- al sat ne kadar prim vadediyor kestirmek guc. ama daire almak icin sertifika alanlar acisindan hala alinabilir gibi gorunuyor

5- yatirim tavsiyesi degildir
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bir tek sizden yanıt geldi şu ana kadar.

7. Bugün satışlara bağlı düşüş yaşandı. Yalnız bu geçici . Sabredin öncelikli öngörüm hisse 46 lira olacak . Daha sonra satışa arzzedilecek hisseler asli edinimlerden dolayı oldukça azalacağı için 52_56 bantına gelir gibi. Bu öngörümün bir sene içerisinde özelikle 6 ay sonunda gerçekleşeceğine inanıyorum. Satmayan zaten yeterince sabretti. Satmazsa kazanacacak inş. Yatırım tavsiyesi olaral değerlendirmeyin.

8.  Alıntı Originally Posted by Deniz14 Yazıyı Oku
    Ne oldu hisseye bugün. ne güzel gidiyorduk
    Satışkarın etkisi oldu. Düşük fiyattan alan sattı. Yine yükselecek. Asli edinimler artıkça alım olacak. Yani yine güzel gideceğiz gibi

Sayfa 167/216 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •