Sayfa 190/216 İlkİlk ... 90140180188189190191192200 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Gerçekten 3ist gibi birçok projede çalışma durmuş vaziyette sadece hastane inşaatı çalışıyor gerisini pek çalışırken gormuyorum

2. durması gibi bir durumun söz konusu olduğunu düşünmüyorum.
    zaten bu hisse ilk satışa çıkarıldığında toki güvencesinde denilmeseydi ilk alanların %90 ı almazdı bu hisseyi.
    şahsen ben güvenmem özel sektöre çünkü hesaplarla oynamalar olabilir, satış fiyatını düşük göstermeler olabilir vs. toki nin taahüdü var firma bu inşaatı bitirmezse ben bitireceğim diye.
    memleket çapında yüzbinlerce konut yapan toki burayı mı bitirmeyecek.
    belki sizin servis saatleriniz mesai saatinden önce olduğu için çalışmaları göremiyorsunuzdur vs. (iyi niyetli olarak düşünürsek)

3. elimdeki hisseleri kimseye ucuza vermeye niyetim yok.bu kadar bekledim biraz daha da beklerim.elime para geçtikçe almayada devam ediyorum.3560 lotum var.yıl sonuna kadar 5000 lota tamamlaya çalışacağım.ortalamam 38.97.ucuza mal almaya çalışan çakallara duyurulur.

4. Arkadaşlar şimdi yine yanından geçtim hayalet bir bina gibi çalışan falan yok bence araştırın

5.  Alıntı Originally Posted by yusufk Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şimdi yine yanından geçtim hayalet bir bina gibi çalışan falan yok bence araştırın
    O bölgede neden ev alıyor insanlar ? Cok merak ediyorum. İkitelli osbde calışanlar mı alıyor ? Araplar mı alıyor ?

Gercekten cok merak ediyorum.

Alıntı Originally Posted by yusufk Yazıyı Oku
    Ben günlük oradan geçiyorum kayasehirde çalışan bir tane inşaat yok umarım geçmişteki batan mutahitlergibi olunmaz bunuda hisseyle falan bir alakam yok sadece dikkatimi çekti burada bilgi olarak yazayım dedim bence gerçekten inşaat çalışması ne durumda diye bakmanizi tavsiye ederim.sadece ve sadece kontrol ve araştırma yaparsanız diye yazdım servisle hergun geçiyorum ve sanki inşaat durmuş gibime geliyor
    Bir yil once almak istemissiniz. Neden vazgectiniz?

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ben kayasehirde oturuyorum geleceğin şehri olacagını biliyorum.evimi satıp daha buyuğünü almayı düşünmüştüm ve bunu borsa üzerinden 33tl li fiyatlardan almayı düşündüm yanlız riski almayı gözüm yemedi.yoksa herhangi bir amacım yok.

8. Orası İstanbul değil ki ?

Sayfa 190/216 İlkİlk ... 90140180188189190191192200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •