Sayfa 260/455 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 3637 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. Kalanı bugün bitirmemiştir sanırım yarın bitirebilir. O yüzden de bir yukarı yapması lazım yoksa satması zor olur. Sonra da by by martı bir daha 3-5 ay sonra uğrar artık. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Bugün de 1, 60 lardan iyi mal çaktı. Yarın biraz vangd satıp 1, 50 lerden alıp bi % 10 da ben ona çakacağım sizde şahit olun. Ytd
    Sağlam sezgi ise aynı hareketi bende yapan üstad

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Atsiz Yazıyı Oku
    Sağlam sezgi ise aynı hareketi bende yapan üstad

Sezgi değil net belli. Başından beri anlatmaya çalışıyorum adam elindekileri çıkarıyor ve tabiki bunu düşürüp yapacak. Ky herzaman ki gibi çok düştü diye atlayacak. Tabiki bu düşüşlerde arada yukarı da çekmesi lazım ki rahatça avlanabilsin. Tıpkı dün yaptığı gibi. 1, 78 den çek 2 ye ordan ver malı. Bir önceki günde 1, 85 altında al 2 nin hemen üstünde sat diye yazmıştım. Şimdi de diyorum ki yarın 1,57 nin altında alınır 1, 70 i geçti mi satılır. O sizin elinize vermeden siz verin. Bu bir borsa kanunudur zaten. Ha ky bunu başarırsa elinde patlar işte o zaman yüksekten aldığını daha pahalıya satmak isteyip daha yukarı da çekebilir ama bu pek nadir olur çünkü ky doymaz elindekini satmaz en son zararına verir aynı şeyi ben de yapıyorum maalesef hepimiz aynıyız. Tabiki bunu illa yarın yapacağının da garantisi yok ama denemenin de bir zararı olmaz diye düşünüyorum. Gerisi sizin keyfiniz.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Sezgi değil net belli. Başından beri anlatmaya çalışıyorum adam elindekileri çıkarıyor ve tabiki bunu düşürüp yapacak. Ky herzaman ki gibi çok düştü diye atlayacak. Tabiki bu düşüşlerde arada yukarı da çekmesi lazım ki rahatça avlanabilsin. Tıpkı dün yaptığı gibi. 1, 78 den çek 2 ye ordan ver malı. Bir önceki günde 1, 85 altında al 2 nin hemen üstünde sat diye yazmıştım. Şimdi de diyorum ki yarın 1,57 nin altında alınır 1, 70 i geçti mi satılır. O sizin elinize vermeden siz verin. Bu bir borsa kanunudur zaten. Ha ky bunu başarırsa elinde patlar işte o zaman yüksekten aldığını daha pahalıya satmak isteyip daha yukarı da çekebilir ama bu pek nadir olur çünkü ky doymaz elindekini satmaz en son zararına verir aynı şeyi ben de yapıyorum maalesef hepimiz aynıyız. Tabiki bunu illa yarın yapacağının da garantisi yok ama denemenin de bir zararı olmaz diye düşünüyorum. Gerisi sizin keyfiniz.ytd
    Yarın o zaman pusudayim ortak. Kristal, megap, silver ve sayas ta yakalandim. Bugün yayla yi %20 çarptım.2 den aldım 2.38 den verdim. İnş elimdeki kağıtlarda yarın iyi bir trade yakalarim. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Atsiz Yazıyı Oku
    Yarın o zaman pusudayim ortak. Kristal, megap, silver ve sayas ta yakalandim. Bugün yayla yi %20 çarptım.2 den aldım 2.38 den verdim. İnş elimdeki kağıtlarda yarın iyi bir trade yakalarim. Ytd.

Aman dikkatli ol ama çıkmak için sakın aç gözlülük yapma yoksa çarpılan sen olursun. Son olarak şunu da söyleyeyim sakın takasta metro alıyor diye aldanmayın zira bu adamın mal Çakarken taktiği budur. Dikkat ederseniz satışları ağırlıklı olarak yatırım finans ve globalden yaptığını anlarsınız. Dünkü takas ve bugün gelen satış haberi bunun göstergesi. Daha da anlamayana lafım yok. Benden şüphe eden varsa 3 günlük yorumlarımı okusun yanlışım varsa söylesin. Ytd

6. Son bilançosu kac geldi arkadaslar...y.t.d..

7. Sonuçta bu bir şirket...batiyormu çıkıyor mu.. beklenti sadece galip olmamalı...

8.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Sonuçta bu bir şirket...batiyormu çıkıyor mu.. beklenti sadece galip olmamalı...
    Siz borsada yenisiniz galiba. Gerçi bu şirkete bu fiyatlardan yatırım yaptığınıza ve galibi daha tanımadığınıza göre öyledir. Isterseniz geçmişini bir araştırın hangi fiyatlarda debelendigini ve defter değerinin ne olduğunu öğrenin. Bu tarz uyduruk şirketler ancak galip sayesinde bu fiyatları görebilir kardeşim. Galipte işini bitirdi mi bir daha o fiyatları göremezler. Daha önce belirtmiştim bu işler patronlarla anlaşmalı olur. Ona göre de hisse belli bir fiyatta bırakılır. Geçmişe ve şirketin de son bilançosuna bakıldığında 1,4-1,5 arası bu hisse için çok bile. O yüzden Galipten başka beklentisi yok. O da zaten fermuarı çekmek üzere. Ytd

Sayfa 260/455 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •