Sayfa 319/455 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 3635 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cifr Yazıyı Oku
    Bence bürüt takasa çok takılmamak lazım mesela beyaz filo 28 aralık bürüt takasa girmiş 61.65 ten, hala takasta ama fiyat 87.00 olmuş neden mrgyo böyle bişey yapmasın ki? inşallah yapar..
    katılıyorum bu aslinda firma için kağıdı yukseltme fırsatı olarak değerlendirilebilir bile.. ayrıca cuma günkü belirsizlik şu an kalktı
    Şanlı Ordumuzun Suriye'de yaptığı "Zeytin Dalı" harekatını canı gönülden destekliyorum, Allah ordumuzun yar ve yardımcısı olsun Muzaffer eylesin.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    katılıyorum bu aslinda firma için kağıdı yukseltme fırsatı olarak değerlendirilebilir bile.. ayrıca cuma günkü belirsizlik şu an kalktı
    Şanlı Ordumuzun Suriye'de yaptığı "Zeytin Dalı" harekatını canı gönülden destekliyorum, Allah ordumuzun yar ve yardımcısı olsun Muzaffer eylesin.

Rabbim ordumuzu muzaffer kılsın,
    inşallah mrgyo da bundan nasiplensin..

3. Spk sormuş cuma haberinde...neden Bu kadar düşürdünüz diye...onlarda haberimiz yok...ozel bir durum yok cevabını vermişler....ulan bunların topunu.....neyse...pazartesi ya da saliya kirilacagi belli gibi...baksaniza spk bile artık yükselt diyor....once notr kapayabir...uyarsa tabi..y.t.d...

4.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Spk sormuş cuma haberinde...neden Bu kadar düşürdünüz diye...onlarda haberimiz yok...ozel bir durum yok cevabını vermişler....ulan bunların topunu.....neyse...pazartesi ya da saliya kirilacagi belli gibi...baksaniza spk bile artık yükselt diyor....once notr kapayabir...uyarsa tabi..y.t.d...
    zaten SPK bunlara müsamaha gösteriyor yoksa 2,5 dan 1 e düşürülmesi normal değil.. artık bunu yapan Galip veya patron veya beraber herneyse çağırıp cezayı kesecek Galip zaten hapis cezası aldı..sadece bu hisse değil albaraka, avgyo,avtur, mepet, metro... bunların hepsi incelenmeli.. hisselerin tamami halka arz fiyatı neyse kâr ettiği sürece bu arz fiyatı altina düşürülmesi durumun da hesap sorulmalı mali yapısı incelenmelidir usulsüzlük varda ceza kesilmeli

5.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by cifr Yazıyı Oku
    Rabbim ordumuzu muzaffer kılsın,
    inşallah mrgyo da bundan nasiplensin..
    Amin inşallah,zaten bu operasyonu desteklemeyen veya operasyon hakkında farklı arayış içinde olanlar s...n gitsin amerikaya

6. Kişisel yorumum 1 tl altı kısa vadede zor gibi çünkü ortalama düşürmek isteyenlere şuan mal kaptırmak istemez ölü kedide milletin kaçmasını istemeyecektir,bu haftafa yerinde kalacakmı bekleyip görelim daha fazla baskı kuramaz gibime geliyor
    Kesinlikle şahsi yorumdur dikkate almayın maksat sohbet

0,9 ya da daha aşağısını diyenler var...10 gün boyunca düştüğüne göre bu potansiyel var gibi...hisse üzerindeki planları bilemeyiz...şahsi görüşüm; 0,9 ya da aşağısını görse de, eğer tepki verirse 1,05 üstünde kapanış yapmalı...eğer ki 0,9 altında kapanışlar olursa o zaman burası ağlama duvarına taş çıkartır...umarım oralar görülmez tabi ama her ihtimali gözetmeli ky...her düşen çıkar diye bir durum da yoktur, herkes kesin çıkacak diye de kendini gaza getirmesin, destekler ve dirençler ve hissenin hareketleridir önemli olan yoksa ister %99 düşsün kimse yüzüne bakmaz...ytd..

8. tabiki herşey olabilir.. patronun bu günlerde hisseye sahip çıkması lazım yoksa firma piyasa değeri düşmeye devam eder biz 3-5 bin kaybederiz onlar 30-40 milyon TL kaybettilerde zaten ve piyasa değeri yarıya düştü buralarda tutmazlarsa daha sonra kimse dönüp bakmaz

Sayfa 319/455 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •