Sayfa 383/455 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433 ... SonSon
Arama sonucu : 3634 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. Her zaman klasik lafımızdır: ‘’ ben sattım hisse gitti’’ sen satarsan inanın hisse gider. Ytd

2. Devre kesiliyor o biçim işlemler oluyor kimse yazmıyor enteresan
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3. ne yazalim dostum... semsie girmis bi tarafimiza 1.70 den... alan satan cok mu önemlu... yine birilerine 1.20 den gecirdiler...

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Takaslar varmı kim almış kim satmış
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5. Simdi arkadaşlar size bir soru ben hisseyi misal ayin 13 de aldım hisseye 16 şamdan sonra brüt taka haberi gelmiş benin bildiğim brüt takas girdiği tarihte alirsan hesabına 2 gün sonra net olarak geçer aynı anda alıp satamiyorsun 2 gün sonra hesabına geçtikten sonra ogun sarsan sattigin hisse parasıyla hisse Anlamıyorsun ancak 2 gün sonra hesabına para geçtikten sonra SATA biliyorsun bu beni etkilermi yoksa çünkü ben brüt takas tarihine girmeden önce alnisim.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6. Brütte değilki bu kağıt ayrıca takastaki parayla bu hisseyi alamazsın başka kağıt alırsın.

E6633 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kimyaci Yazıyı Oku
    Brütte değilki bu kağıt ayrıca takastaki parayla bu hisseyi alamazsın başka kağıt alırsın.

E6633 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu kâğıt için demiyOrum arkadasim

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8. Bi tane takas kopyalayacak kişi yokmu,elimizde kağıt yokta yarın için fikir verebilir

Sayfa 383/455 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •