Sayfa 8/59 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 472 madde; 57 - 64 arası.

Konu: xu.100...169k...vade 2020 sombahar

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
    özrü takdir ettim.

trump da tayyibin özrünü almış olmalıiki, ikiside Japon ellerinden gülücükler saçıyor.
    en son trump la tayyip bir araya gelip toplandıklarında, anlaşıp ayrılmışlardı. Meğer ikisi birbirini yanlış anlamış, dolar fırladı 3 katına, dayağıda biz yedik.
    Umarın bu seferki anlaşmaları, papaz olayı anlaşmasına benzemez.
    Yazmamışsam, pozisyonum aynen devam ediyor demektir.
    @NeAcaipDunya

2. https://www.yenicaggazetesi.com.tr/f...as-52424yy.htm

Yazar ın tespitleri doğru ise ,dışar da ilerleyen günlerde parasal genişleme beklentisinin de eklenmesi ile piyasa bunun kutlamasını mutlaka yapar...
    Perde önünde millete izlettirilen hava civa...Konunun asıl özü israilin uzun dönemli hedeflerine ulaştırılması ,enerji, enerji yolları ve çin in ilerleyişinin durdurulması...
    Yıllarca siyonizm ve kudüs söylemleri ile ömür tüketen Erbakan hoca nın talebelerinin içine düştükleri durum ve getirildikleri nokta ve de o tabanın kör edilmesi gerçekten içler acısı,üniversitelere tez konusu....

3.  Alıntı Originally Posted by Türkşad Yazıyı Oku
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/f...as-52424yy.htm

Yazar ın tespitleri doğru ise ,dışar da ilerleyen günlerde parasal genişleme beklentisinin de eklenmesi ile piyasa bunun kutlamasını mutlaka yapar...
    Perde önünde millete izlettirilen hava civa...Konunun asıl özü israilin uzun dönemli hedeflerine ulaştırılması ,enerji, enerji yolları ve çin in ilerleyişinin durdurulması...
    Yıllarca siyonizm ve kudüs söylemleri ile ömür tüketen Erbakan hoca nın talebelerinin içine düştükleri durum ve getirildikleri nokta ve de o tabanın kör edilmesi gerçekten içler acısı,üniversitelere tez konusu....
    Erbakan hoca veya Fesli Kadir..ve o inancı taşıyıp, realiteyi göz ardı edenler...

Hepsinin ortak yanılgısı, "hayatta en hakiki mürşit" in ne olduğu konusundaki büyük hataları..

Ve maalesef, kötü sona adım adım yanaşıyorlar son 500 senedir.

En acısı da "ellerinden tutanlara yaptıkları" vefasızlık..

4. Abdüllatif Şener
    @senerabdullatif
    ·
    44d
    Dış politikada d*****n kuyruğu Suriye’dir.
    BOP ve Arap Baharı(!) Suriye’yi parçalamak için başlatıldı.
    Önemli olan kim hangi tarafta, yalancı atışmalardan öte kim kimle müttefik.
    Sanırım Sn Erdoğan ve Trump aynı taraftalar.
    Kavga görüntüleri strateji gereği..
    Başbakan yardımcılığı, Maliye Bakanlığı, çeşitli bakanlıklar yapmış, siyasi parti kurmuş bir vatendaş...Analezi konuşturmuş...Geç değil mi? Ben bunu senelerdir yazıyon...

Bu ülkeyi benim yönetmem gerekiyordu. Olmadı, olmadıysa bu ülkede yaşayanların kaybıdır... )))))))))))))))))))))) Danışmanlık da olurdu be ya...Ama heç luzumu yok, Tayyip Agam yönetiyor. Kimse onun gibi yönetemez. Suud Gralına nasıl geydirdi, gözünün içine baka baka. İmamoğlu'nu da Estanbul vilayatına başgan yapmadı mı abi?

4-5 aydır soyağacımı araştırıyon, zannımca Nostradamus'un soyundan geliyornuşum abi... Nostradamus ise Yakub'un soyundan geliyor.

Yusuf Yakub Hoçe var. Bana twit atmış, ''Los Angeles'dan Kazım göndermiş'' diyor. Ulla benim ne işim olur Los Angeles'da, proxy kullanıyom, Nallıhan havvalisinde faaliyet gösteriyom ben. Biz bu hoçeyle kurbanda danaya gircez. Ben diyorum ki, İmamoğluna yasin okutalım, Hoçe İmamoğlunun hiç lafını etmiyor. Varsa yoksa Canan...

YUSUF YAKUB™
    @YUSUFYAKUB1453
    ·
    28 Haz
    #TürkiyeSeninleCananBaşkan YAZANLAR
    CANAN KAFTANOĞULUNUN İSLAM ALİMLERİNİ KÜÇÜK FONDLARLAN KANDIRARAK PARALARINA ÇÖKDÜYÜNÜ UNUTMADIK,
    YUSUF YAKUB™
    @YUSUFYAKUB1453
    · 9 May
    @ccanannnnnn adlı kişiye yanıt olarak
    ĞÖZLÜYÜMÜ TAKMAYI UNUTMUŞUM İMAM YAZISINI ĞÖRÜNCE AKB İÇİN TOBLANIYOR SANDIM PARAMI ĞERİ ĞÖNDERİN
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 30-06-2019 saat: 10:05.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

5. Canan Kaftancıoğlu
    @ccanannnnnn
    Hür doğup, hür yaşayanlara selamla.. #pride2019

Bakalım Yusuf Yakub hoçe buna ne diyecek?

6. beybaba naaaptın? vakvak gözel öttü dün..

7. Meral Akşener grup toplantısında konuşuyor. ''Ya hep ya hiç'' konuşması bu. Kaçıranlar youtubedan izlesinler. Herkesin sustuğu yerde ğödüne ğödüne furiyor. Meral Abacuk başqan...

8.  Alıntı Originally Posted by PISKOPAN Yazıyı Oku
    QE3 geliyor...dolar euro ve hatta yuan havuzunda yuzup yikancez...
    Yaw he he hee

LDN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 8/59 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •