Sayfa 18/59 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 472 madde; 137 - 144 arası.

Konu: xu.100...169k...vade 2020 sombahar

1.  Alıntı Originally Posted by PISKOPAN Yazıyı Oku
    SLX im...kar cebe yakisir...kapattim shortlari...biraz da hisse takiliim...
    beybabam bol şans... ancak burada pozisyon yazıyoz da kızmıyon değil mi? bi iki thy topağında anlık poz yazdık, atıyon dediler... yazmaz olduk...

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    yaz yahu...nolcek?..
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

3. ver coşkuyu palaaaa...sene gurban olim öğide ölim....
    2000 point lem 2000 bu da mı gol değil ?

sanaaa sevgileeeer sonsuuuuzz henüz bitmedi seanssss

130275 kapattim.. 1270 thy ler geldi...
    Son düzenleme : Trumpist; 30-07-2019 saat: 15:22.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    helaaaal...gol gol...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

xbenk sort işe yaradı
    alla alla kardayız hayret
    genede fazla sevinmiyom
    bide bunun yarını var
    arkası yarın bekliyoz işte

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    dolara dokunani yakiyorlar...

son 104 bin yukselisinde neredeyse en tepeden lonklari ve hisseleri verdim...guzel...harika...

sonra shortdan...arti 2650 ve eksi 1.100 ve arti 500 point olmak uzere= son shortlar net totalim kar 2 bin point gibi oldu...

ama gel gor ki...bu arada 2 kere dolar lonk yaptim ve 2 sini de zararina kapadim...yaklasik 2 bin pointlik son short karimin yaklasik parasal karsiligi 1.500 pointini dolara verdim...endeks shorttan kazanirken dolarda ayni anda kaybettik...sanki birbirini hedge etmisiz gibi...

sanirim endeksteki bu dusus duzeltmeydi ve bugun 102 binde bitti...

dolara cok pis veriyorlar kamu bank ve mb paslasmasiyla...ve vermeye de devam etcek gozukuyor...kasada para yok diyos ama...halkin dolar mevduatini mi veriyorlar bilmiyom...bol kepceden basiyorlar...sanki babalarinin parasi...

neyse...duzeltme bitti...hisselerimizi bugun aldik...hedef feyza!..

garanti kari guzel...yarin 10 uzerine atar ve endeksi de tasir...kar realizasyonu beklemiyorum yoncada...
    ...ytd...by beybaba

7. Abim ben borsada saglam dusus bekliyorum. Yonca 10 kuş 13 uzeri viop endeks de 133500 uzeri olursa kesin short... Ote yandan dolar dip bura bence... Daha asagi gidecegini sanmiyorum. Long acar miyim ...açamam... Endeksin yoruldugunu duşunuyorum...

8. 4 dene şort actim bu ara...ilki 2000 point..ikinci 900...ucuncu 300 ve sonuncu 2000 point...alayi kârla sonuclandi...sebebini biliyorum. Ama kendimi de olaylarin akisina kaptirmak istemiyorum ...

Sayfa 18/59 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •