Special Days Image
Sayfa 76/90 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon
Arama sonucu : 713 madde; 601 - 608 arası.

Konu: VKFYO Vakıf Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    VKFYO Solo 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 102296 Yıllık Değ%:10008
    Bilancoyu analiz edebilecekmisniz

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Iki yıl sonra yeniden aranızdayım.azda olsa alışlara başladım.y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by ADANA0001 Yazıyı Oku
    Iki yıl sonra yeniden aranızdayım.azda olsa alışlara başladım.y.t.d.
    Hos geldiniz aramiza.sizin maliyetniz kac

4. şuan 1 in altınada gelse ben kardayım.diğer yerden çıkıp çok düşük yerden almama fırsat verdiği için kısmetim iyiymiş.y.t.d

5. Ya bu hisse şuan batsa zaten nakit diyor ki 0,90 hazır para var.ha yükseltirler mi onu bilmem.zaten internet alışlarına kapatmışlar neden bilmiyorum.uzun zamandır takip etmediğimden.Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by ADANA0001 Yazıyı Oku
    Ya bu hisse şuan batsa zaten nakit diyor ki 0,90 hazır para var.ha yükseltirler mi onu bilmem.zaten internet alışlarına kapatmışlar neden bilmiyorum.uzun zamandır takip etmediğimden.Y.T.D
    Cok sey kacirmisiniz.bu kagit 3 tl ustunu gordu.sirket bir miktar hisse satdi.panda oyayo.vkfyo ve pegyoda operasyon yapti.spk 6 ay internet islem yasagi koydu.cok can yaktilar.

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Cok sey kacirmisiniz.bu kagit 3 tl ustunu gordu.sirket bir miktar hisse satdi.panda oyayo.vkfyo ve pegyoda operasyon yapti.spk 6 ay internet islem yasagi koydu.cok can yaktilar.

İnan takip etmedim 6 ay yasak ne zaman bitecek.Bence bilerek koyduruyorlar yasağı .küçükler ellerindekini teslim etsinler diye.Eninde sonunda en az 2 katına çıkacaktır.Yeri kesinlikle buralar değil.Yalnız internet haberi yok.bende internetten alamadım.Yatırım danışmanımdan aldım.Yatırım danışmanımda haberi bulamadı.Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by ADANA0001 Yazıyı Oku
    İnan takip etmedim 6 ay yasak ne zaman bitecek.Bence bilerek koyduruyorlar yasağı .küçükler ellerindekini teslim etsinler diye.Eninde sonunda en az 2 katına çıkacaktır.Yeri kesinlikle buralar değil.Yalnız internet haberi yok.bende internetten alamadım.Yatırım danışmanımdan aldım.Yatırım danışmanımda haberi bulamadı.Y.T.D.
    6 Ay bosunca internet alim ve satima kapatildi.haziranda normal isleme acilacak.bencede buralar yeri degil.ky internetden alacamicagini bildikleri icin.kyda musteri temsilciden almak istemicekleri icin.yatay yapip dokulmeler oldugunda ateslicektir.sadece zaman ve sabir.

Sayfa 76/90 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •