Sayfa 270/540 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Tunus'dan sonra bugün gelen habere göre Iraktan da yüklü bir sipariş alınmış. Tunus için teslimat süresi 12 ay iken burda 18 ay belirtilmiş kabaca sözleşme tutarı da 1.5 kat olabilir. Yurtiçinde talep bu kadar yoğunken dış piyasada da iyi bir pazar yakaladı Ulusoy.

2018'de organik büyüme trendinde olup borçsuz yapısıyla temettücülerin gözbebeği olacak gibi durmakta Ulusoy. Temettücülerin bu hisseyi mutlaka markaja alması lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by kaptanoglu Yazıyı Oku
    Guzelim haberi de hic ettiler. Citi bitti oyak satisi basladi.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dolaşımda fazla hisse yok. Dolaşımdaki hisselerde sahipli. Belli bir grubun elinde hisseler benim gördüğüm. Oyak ise dışardan biri ve yüklü alım yapmış, tahtanın dengesini bozmuştu. Tahta sahipleri kısacı olduğunu anlamış olacaklar ki yataya bağlamışlardı. En nihayetinde haklı çıktılar ve Oyak dökülmeye başladı. Bana göre Oyak'ın dökülmesiyle hissenin önü iyiden iyiye açılacak.

3. Şirket 2018'i ihracat ağırlıklı ve tam kapasite geçirecek gibi duruyor. İhracatın artan ağırlığı kâr marjını daha da artırabilir. Endonezya katkısı saklı kalmak kaydıyla 2018 yılında iyi bir temettü gelecek gibi ama esas temettü gücü 2017'nin son 2 çeyreğinin yıllıklandırılığı 2018 kârının temettüsü, o da 2019'da belli olacak.

4. Oyak yatirimdan bir analist sirketi yakindan takip ediyordu. Onun musterileri satiyor olabilir. Kari goren yatirimcinin cikis yapmasi cok normal bir durum. Bizim icin su an en onemli gundem 2017 12 aylik mali tablolari...

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. kağıdın çok yavaş ama sürekli yukarı trendi var en güzeli en temizi,
    hektaşa benzetmeye başladım
    temeli bozulmadıkça yola devam eder inşallah

6.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Dolaşımda fazla hisse yok. Dolaşımdaki hisselerde sahipli. Belli bir grubun elinde hisseler benim gördüğüm. Oyak ise dışardan biri ve yüklü alım yapmış, tahtanın dengesini bozmuştu. Tahta sahipleri kısacı olduğunu anlamış olacaklar ki yataya bağlamışlardı. En nihayetinde haklı çıktılar ve Oyak dökülmeye başladı. Bana göre Oyak'ın dökülmesiyle hissenin önü iyiden iyiye açılacak.
    Yapmayın Allah askina. Ne zaman almıştı oyak? Kisaci diyeceginiz kadar yakın bir zaman içinde almış değil.

7. Oyak falan hikaye hepsi aynı kişi top çevirir gibi hisseyle oynuyorlar.
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Uzun vade listemizde olan ULUSE

Sayfa 270/540 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •