Sayfa 451/540 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by hasgüç Yazıyı Oku
    Enaz iki tavan yaptı bugüne kadar satılan şirketler. Bunun özelliği nedir
    Altı ay sonra doların düşeceğini zannedenler sattı,bakalım kimlerin tahmini doğru olacak.Dolara endeksli hissedeyiz artık korkum kalmadı.

2.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Pardon. Yuzde 100. Mwsi 1 milyon euro olsa kabaca 20-25 milyon tl civari ederi olsa gerek

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satılık hes ilanlarına baktım verdiğiniz rakam TL değilde euro veya USD olabilir.

3. Geri çağırma işlemi sonucunda hisselerimizi devrettiğimiz zaman bizim(patronun devretmediği Bozat ve kataner tesis) ortaklığımıza ait haklarımız ne olacak.O şirketlere ortaklığımızın devam etmesi gerekmez mi?şayet o ortaklıkları da devrediyor isek patronun anlaştığı birim hisse fiyatından daha yüksek bir fiyattan devir söz konusu olmalı.,4 mw lık Bozat 5 milyon usd değerinde.

4.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Geri çağırma işlemi sonucunda hisselerimizi devrettiğimiz zaman bizim(patronun devretmediği Bozat ve kataner tesis) ortaklığımıza ait haklarımız ne olacak.O şirketlere ortaklığımızın devam etmesi gerekmez mi?şayet o ortaklıkları da devrediyor isek patronun anlaştığı birim hisse fiyatından daha yüksek bir fiyattan devir söz konusu olmalı.,4 mw lık Bozat 5 milyon usd değerinde.
    Bu varlıklar satış yoluyla elden çıkarılacağı için, bilançodaki duran varlıklarda meydana gelene azalma karşılığında nakit varlıklarda artış meydana gelecek.
    Yani çağrı fiyatına eklenecek olan kasadaki nakit miktarı artacak.

5.  Alıntı Originally Posted by hasgüç Yazıyı Oku
    Enaz iki tavan yaptı bugüne kadar satılan şirketler. Bunun özelliği nedir
    hocam ben ULUSE'yi 8-9tl den alıp unutmuştum (unuttum derken hakkaten aldığımı unutmuşum 3-4 ay hiç bakmadım fiyatına ki zaten normalde de birkaç haftada bir bakarım hisse fiyatlarına). Şimdi birkaç hafta önce bir baktım neredeyse iki katına çıkmış. Tavan yapmamasının nedeni zaten hali hazırda 100% e yakın prim yapmış olması veya borsada beklentilerin alınıp, gerçeklerin satılması durumu olabilir

6. Katener'in fiyatı ne olabilir bilgisi olan var mı? Bir de ticari alacaklar kısmı var 150 milyon lira kadar acaba bu anlaşmada nereye dahil olacak yorum yapabilecek var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by memot Yazıyı Oku
    Katener'in fiyatı ne olabilir bilgisi olan var mı? Bir de ticari alacaklar kısmı var 150 milyon lira kadar acaba bu anlaşmada nereye dahil olacak yorum yapabilecek var mı?
    Güzel soru...

8.  Alıntı Originally Posted by memot Yazıyı Oku
    Katener'in fiyatı ne olabilir bilgisi olan var mı? Bir de ticari alacaklar kısmı var 150 milyon lira kadar acaba bu anlaşmada nereye dahil olacak yorum yapabilecek var mı?
    Kataner'in fiyatı ne olur bilmem ama şirket satınalmalarında özel bir madde yoksa genellikle borçlarıyla ve alacaklarıyla birlikte alınır-satılır. yani anlaşılan fiyata mevcut borç ve alacaklar dahildir.

Sayfa 451/540 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •