Sayfa 452/540 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Kataner'in fiyatı ne olur bilmem ama şirket satınalmalarında özel bir madde yoksa genellikle borçlarıyla ve alacaklarıyla birlikte alınır-satılır. yani anlaşılan fiyata mevcut borç ve alacaklar dahildir.
    Teşekkürler cevap için. Ben çağrı olursa geri alım zaten hesaplanan rakamlar var o rakamlardan olacağını olmaz ise de yani çıkmazsa hisse devam ederse de eaton şirketine ortak olacağımız için daha olumlu olacağını düşünüyorum.

2. 15,68 oldu ne yapmaya çalışıyorlar, anlamak mümkün değil. 18 olmadan satmak yok ama

3.  Alıntı Originally Posted by zaferoglu Yazıyı Oku
    Bu varlıklar satış yoluyla elden çıkarılacağı için, bilançodaki duran varlıklarda meydana gelene azalma karşılığında nakit varlıklarda artış meydana gelecek.
    Yani çağrı fiyatına eklenecek olan kasadaki nakit miktarı artacak.
    6 ayda bu devirde kim satın alacak bu şirketleri.Yok pahasına mı verilecek .Herhalde patron bu hisseleri ulusoy elektrikten kendi adına satın alacak ve ben başka bir çözüm göremiyorum.Şu anda Sait bey bu şirketler için kelepir bir fiyat düşünmüştür.Bir taşla iki kuş.Fikir cimlastiği diyelim de öyle olmasın.

4.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    6 ayda bu devirde kim satın alacak bu şirketleri.Yok pahasına mı verilecek .Herhalde patron bu hisseleri ulusoy elektrikten kendi adına satın alacak ve ben başka bir çözüm göremiyorum.Şu anda Sait bey bu şirketler için kelepir bir fiyat düşünmüştür.Bir taşla iki kuş.Fikir cimlastiği diyelim de öyle olmasın.
    Bence tam tersine yüksek fiyata satar nasılsa kasaya giren nakitin %82 ni tekrar cebe indirecekler...

5. Hisse kar eden şirket üçüncü çeyrekte bir çok şirket zarar eder ken 91milyon kar etti ama altı ay da yüzde otuz beş arttı son ay zarar edenler dahi yüzde yirmi otuz artarken bu artmadığı gibi satıştan sonra yüzde onbeş düştü

6. Rekabet kuruluna başvuru yapılmış....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Acaba a ve b grubu icin cagri fiyati ayni mi olacak? Bunun cevabi icin hisse devrini mi beklemek gerekecek? yoksa sirkete soran var mi?

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

8.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Acaba a ve b grubu icin cagri fiyati ayni mi olacak? Bunun cevabi icin hisse devrini mi beklemek gerekecek? yoksa sirkete soran var mi?

TA-1004 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirket sahipleri ne aldıysa bizde aynısını alacağız, rk sonucu bu ay belli olur , daha sonra hesap kapanışını bekleriz, en son çağrı fiyatı belli olur.

Sayfa 452/540 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •