Sayfa 371/540 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Sn.kubilayn , benim gorusurum soyle. Uluse agustos ilk haftasi temettuyu dagitacak bundan sonraki surec ise vergi bildirimi ve bilanco beklentisi. Ulkemiz de yaz olmasi dolayisiyla satislarin ve uretimin arttigi dusuncesindeyim. Bunun yaninda ilk ceyrek bilanco bence guzeldi . 2. Ceyrekte daha iyisini yapacaklarini dusunuyorum. Tabi borsa ne olacagini da belli olmaz.
    Eger cok guzel bir bilancoyla karsilasirsak soylediginiz fiyatlarin ustine cikmasi hayal olmaz.
    Dunyada ve ulkede siyasi ekonomik anormallikler olmazsa tabi..
    Ytd.
    Aynı görüşü paylaşıyorum.İnşaat sektöründe elk malzemelerine için ilk çeyrek talep azdır.Giderek talep 2.ve 3. çeyrekte artar.son çeyrek ise imalatların tamamlandığı çeyrektir,tabi bir yıl süreli inşaatlar için geçerli bu anlattıklarım.Mevsimsel olarak satışların arttığı döneme girmekteyiz.ve uluse ye hep güvenmişimdir.Arasıra fabrikanın etrafında bir tur atıp sevkiyata hazır köşk trafo gibi ürünleri izliyorum.Bence her şey güzel olacak ,zaten fiyat hareketleri ipucu veriyor.Patronun hisse geri alış işlemleri bir nevi ipucu veriyor.umarım yanılmayız.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Aynı görüşü paylaşıyorum.İnşaat sektöründe elk malzemelerine için ilk çeyrek talep azdır.Giderek talep 2.ve 3. çeyrekte artar.son çeyrek ise imalatların tamamlandığı çeyrektir,tabi bir yıl süreli inşaatlar için geçerli bu anlattıklarım.Mevsimsel olarak satışların arttığı döneme girmekteyiz.ve uluse ye hep güvenmişimdir.Arasıra fabrikanın etrafında bir tur atıp sevkiyata hazır köşk trafo gibi ürünleri izliyorum.Bence her şey güzel olacak ,zaten fiyat hareketleri ipucu veriyor.Patronun hisse geri alış işlemleri bir nevi ipucu veriyor.umarım yanılmayız.YTD
    Hocam fotosunu da çekin de uzun süredir yatırım yapmış olduğumuz şirketin güncel fotolarını biz de görelim size zahmet

3. %2 lik artışlar ULUSE ye yakışmıyor şu çift rakamlı artış yüzdelerini görelim artık

4.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    %2 lik artışlar ULUSE ye yakışmıyor şu çift rakamlı artış yüzdelerini görelim artık

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5. ayağını gaz'dan çekmeyen şoför gibi gidiyo. inş. bi yere çarpmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    %2 lik artışlar ULUSE ye yakışmıyor şu çift rakamlı artış yüzdelerini görelim artık
    o kadar sarsıntı ters teper,
    beş katına çıkıp yarıya düşerse saç baş yolarız almadık satmadık vesaire diye
    fiyatın altını bilançoyla doldurduğu artışlar yeterli
    zaten temeli roket gibi, temeline sadık kalsa bize yeter de artar bile

7.  Alıntı Originally Posted by nemaproblema Yazıyı Oku
    o kadar sarsıntı ters teper,
    beş katına çıkıp yarıya düşerse saç baş yolarız almadık satmadık vesaire diye
    fiyatın altını bilançoyla doldurduğu artışlar yeterli
    zaten temeli roket gibi, temeline sadık kalsa bize yeter de artar bile
    Bukadar mütevazi olma kardeşim.Şayet bilanço çok iyi gelirse fiyatlar sizi yanıltmasın.Hep örnek göstermişimdir EGEEN hikayesini 50 lerden 350 lere yolculuğunu.Borsacıların gözü kör galiba diye yazmıştım fiyat 52 iken.Uluse egeen değil ancak şirket yeni fabrika kuruyor ve agresif büyürse çok ky ye ah vah çektirir.

Sayfa 371/540 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •