Sayfa 259/540 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Hala düşüncemi değiştirmedim.şu 4 milyon lot yabancıya satışı hemde 14.50 den midemi bulandırmıştı.kağıdı piyasa fiyatının altından alanlar inceden inceden satıyorlar.Bu arada usd arttığı için maliyetleri 16 üzerinde .Hisseyi 17.00 lerde satarlarsa en azından kar etmiş olacaklar.bu satış bitmedikçe yükseliş hayal olur bu bilançoya rağmen.
    yabancı neden mal satacak 14.50 4 milyon lot mal alan adam 17 den mal mı satar. ky malesef şizofren olmuş durumda senin için demiyorum bunu herkesin kafasında farklı farklı şeyler var su akar yolunu bulur bir hisse ederini er yada geç bulur. ulusoy şuan %100 iskontolu işlem görüyor.

2. baskı hala devam ediyor. bugün finans yatırıma mal aldı sanırım finans yatırıma biraz mal yapacaklar ama hissenin gitmek için fazla bir zamanı kalmadı.

3.  Alıntı Originally Posted by alaattin keykubat Yazıyı Oku
    yabancı neden mal satacak 14.50 4 milyon lot mal alan adam 17 den mal mı satar. ky malesef şizofren olmuş durumda senin için demiyorum bunu herkesin kafasında farklı farklı şeyler var su akar yolunu bulur bir hisse ederini er yada geç bulur. ulusoy şuan %100 iskontolu işlem görüyor.
    Ben yabancının aldığını zannetmiyorum.Şirkete telefon açıp hangi yabancı fon veya kurum aldı diye sorduğumda bilgi veremeyiz dediler.Düşünün ortak olduğunuz firma ortağına bilgi vermiyor.Spk ya göre yasakmış deyip beni başlarından savdılar.Aracılık eden gedik almıştır diye düşündüğümden 14,5...al 17 sat gediğe iyi para kazandırır.Bu arada doların artmasına rağmen.Bu durumu belirtmek istemiştim.Yabancı falan bana pek inandırıcı gelmedi.Aynı şeyi petkimde yaşadım.orada satılacak lot toplam 120 milyon du.Tabiri caizse petkimin belini kırdı o satış.onlarda kime sattığını söylemedi uzun süre hisse düşüş trendini yaşadı.belliki borsada sattılar hisse 4,8 lerden 3.8 lere kadar saldı kendini.Halada doğru düzgün bir hareket yapamadı.Attık alıştık bu yabancı satış hikayelerine.Fenişte de aynı hikaye fon aldı diye haber ve feniş artık borsadan bile çıkarıldı.Adam gibi çıkıp şu kadar lot yabancı x fon aldı diye bilgi ver..
    Son düzenleme : kubilayn; 13-12-2017 saat: 11:00.

4.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Ben yabancının aldığını zannetmiyorum.Şirkete telefon açıp hangi yabancı fon veya kurum aldı diye sorduğumda bilgi veremeyiz dediler.Düşünün ortak olduğunuz firma ortağına bilgi vermiyor.Spk ya göre yasakmış deyip beni başlarından savdılar.Aracılık eden gedik almıştır diye düşündüğümden 14,5...al 17 sat gediğe iyi para kazandırır.Bu arada doların artmasına rağmen.Bu durumu belirtmek istemiştim.Yabancı falan bana pek inandırıcı gelmedi.Aynı şeyi petkimde yaşadım.orada satılacak lot toplam 120 milyon du.Tabiri caizse petkimin belini kırdı o satış.onlarda kime sattığını söylemedi uzun süre hisse düşüş trendini yaşadı.belliki borsada sattılar hisse 4,8 lerden 3.8 lere kadar saldı kendini.Halada doğru düzgün bir hareket yapamadı.Attık alıştık bu yabancı satış hikayelerine.Fenişte de aynı hikaye fon aldı diye haber ve feniş artık borsadan bile çıkarıldı.Adam gibi çıkıp şu kadar lot yabancı x fon aldı diye bilgi ver..
    peki sana bir soru 12 aylık bilançoda 120 milyon kar geldi diyelim fk 4 e düştü yabancı mal satıyor diyelim sence hisse yukarımı gider yabancı satacak diye aşagımı gelir.

5. burada gözüken sorun tacirler yatırımın mal satışıdır. 200 bin lot maldan 80 bin lot malı kaldı hergün tahtayı ezen tacirler yatırımdır. yarın versede defolup gitse tahtanın başından.

6. tacirler kim satar iken almıştı, açın geçmişe bakın, alavere dalavere, yazık.
    UNUTMAYIN HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR.Yazılarımın tamamı SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Asla yatırım tavsiyesi değildir

7. Bolinger bandı günlükte yine daraldı acaba artık zamanı geldi mi yoksa orgedeki gibi yine basmaya devam mı tepe geçilmeden değişen bir şey olmayacak herhalde

8. bugün satıcı yine tacirler. elindeki mal bitmek üzere. yarın muhtemelen o mal sıfırlanacak.

Sayfa 259/540 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •