Sayfa 453/540 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Ulusoy Elektrik'in vergi dairesine sunulan 2018 yılı 12 aylık net karı 133.000.618 TL

Geçen yıl Vergi Dairesi rakamı 84.067,352 TL ve SPK ya göre açıklanan kar rakamı ise 87.151.993 TL ydı.
    Yani buna göre 135 M civarında kar açıklanması beklenebilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Şirket sahipleri ne aldıysa bizde aynısını alacağız, rk sonucu bu ay belli olur , daha sonra hesap kapanışını bekleriz, en son çağrı fiyatı belli olur.
    a ve b grubu için farklı fiyat belirleme hakları var.. ama süreç uzar ve 6 aya yetişmeyebilir.. zaten oy haklarına göre oranlayıp ederini bulursak 3 milyon dolar civarı farkeder.. aynısını alma meselesi aynı türdeki hisseler için geçerli. ama 1 şubattaki açıklamadaki "Şirketimizin net nakit durumunun %82,275 oranı (satışa konu olan payların Şirketimizin toplam ödenmiş sermayesine oranı) ile çarpılması sonucu bulunacak tutarın eklenmesi yoluyla veya pay devrinin tamamlanması tarihi itibariyle Şirketimizin net nakit durumunun negatif olması durumunda ise, bu bedelden Şirketimizin net nakit durumunun %82,275 oranı ile çarpılması sonucu bulunacak tutarın çıkarılması yoluyla nihai satın alma tutarı belirlenecektir" ifadesi her iki tür için de aynı fiyatın geçerli olacağına işaret ediyor.. demek ki rekabet kurulu kararı erken gelse bile yıl sonu bilançosundan sonra devir gerçekleşir.. kısaca 3 hafta veya maksimum 1 ay sonra potansiyel çağrı fiyatı kesinleşecek gibi duruyor. nakit durumu şöyle 160 milyona çıksa da 2 puan ordan alsak. dolar da 5.25 olsa 17.. eder 19 + bozat + ıvır zıvır
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

3.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    a ve b grubu için farklı fiyat belirleme hakları var.. ama süreç uzar ve 6 aya yetişmeyebilir.. aynısını alma meselesi aynı türdeki hisseler için geçerli. ama 1 şubattaki açıklamadaki "Şirketimizin net nakit durumunun %82,275 oranı (satışa konu olan payların Şirketimizin toplam ödenmiş sermayesine oranı) ile çarpılması sonucu bulunacak tutarın eklenmesi yoluyla veya pay devrinin tamamlanması tarihi itibariyle Şirketimizin net nakit durumunun negatif olması durumunda ise, bu bedelden Şirketimizin net nakit durumunun %82,275 oranı ile çarpılması sonucu bulunacak tutarın çıkarılması yoluyla nihai satın alma tutarı belirlenecektir" ifadesi her iki tür için de aynı fiyatın geçerli olacağına işaret ediyor.. demek ki rekabet kurulu kararı erken gelse bile yıl sonu bilançosundan sonra devir gerçekleşir.. kısaca 3 hafta veya maksimum 1 ay sonra potansiyel çağrı fiyatı kesinleşecek gibi duruyor. nakit durumu şöyle 160 milyona çıksa da 2 puan ordan alsak. dolar da 5.25 olsa 17.. eder 19 + bozat + ıvır zıvır
    Fiyat farkına sok izin vermez bence, Aşağı yukarı hesabımız aynı, ben düşük fiyattan dolar almış gibi kenara attım dgazete sürecinde yaşadım hemen hemen benzer şeyler olmuştu tek tek yazmama gerek yok beklemeye devam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Fiyat farkına sok izin vermez bence, Aşağı yukarı hesabımız aynı, ben düşük fiyattan dolar almış gibi kenara attım dgazete sürecinde yaşadım hemen hemen benzer şeyler olmuştu tek tek yazmama gerek yok beklemeye devam.
    dgzteyi hatırladım.. hüzünlendim
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Neden kimse bişey yazmıyor

6. Öküz öldü ortaklık bitti...

Venus E2 Plus Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

Biter mi arkadaş asıl şimdi başlıyor aslında bakın HONDA elektrikli araç üretiminden bahsediyor
    şimdi daha büyük bir dünya ya açılıyoruz,daha büyük ir pazarlara açılıyoruz
    işallah yönetim de iyi olur.KY korur

8. Orası öyle de... Ucuza gitti şirket

Venus E2 Plus Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

Sayfa 453/540 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •