Sayfa 117/538 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 929 - 936 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. En iyi satıcı 10k lot.ceo 3 milyon lota yakın mal satacağını açıkkadı...allah hepimize uzun ömür versin....bu hacimle bu askerlik bitmez.

2.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Hesaplamanız yine kulliyen yanlış.
    ben daha önceki verileri ve şimdiki verileri de linkini vererek paylaştım.hata varsa doğrusunu da siz yazsaydınızda bizlerde bilgilenseydik keşke.yanlış deyip bırakmışsınız.paragaranti'nin bu linkindeki veriler yanlışsa doğrusu ne ve nerede yazıyor.bi link bari verseydiniz biz bakardık sayın iki gozum.

3.  Alıntı Originally Posted by Exprodigy Yazıyı Oku
    En iyi satıcı 10k lot.ceo 3 milyon lota yakın mal satacağını açıkkadı...allah hepimize uzun ömür versin....bu hacimle bu askerlik bitmez.
    kağıdı yukarılara sürmedikçe o mal satılamaz
    eninde sonunda yukarı süreceklerdir

4.  Alıntı Originally Posted by ıcetea Yazıyı Oku
    09 ekim 2017 tarihinde 780 k olan fiili dolaşımdaki lot sayısı bugün itibariyle 3,103,249 lota çıkmış ve dolaşımdaki lot yüzdeside % 25 seviyesine ulaşmış görünüyor.gyo şirketlerinin asgari % 20 fiili dolaşımda olma şartıda böylece gerçekleşmiş görünmekte.yanlış hatırlamıyorsam daha önce bu oran % 7 seviyesindeydi.şirketin bahse konu son verilerine bu linkten ulaştım.bunlar daha önce kap'a bildirilen satışa konu paylar olabilir mi? bunu bilen bir forum üyesi bizleride bilgilendirirse çok faydalı olur.benim tespit edebildiklerim bunlar. https://www.paragaranti.com/borsa-sirket-MSGYO
    Sayın batık ın 924 nolu postasındada görüldüğü gibi sırf finans yayırımda 6.8 milyon lot var.
    Sermaye 39 milyon.....dolaşımdaki hisse 10 milyondan az....%25 doğru.

5.  Alıntı Originally Posted by Exprodigy Yazıyı Oku
    Sayın batık ın 924 nolu postasındada görüldüğü gibi sırf finans yayırımda 6.8 milyon lot var.
    Sermaye 39 milyon.....dolaşımdaki hisse 10 milyondan az....%25 doğru.
    fiili dolaşımdaki lot miktarı farklı birşey.patronun bir aracı kurumda çakılı duran hisseleri fiili dolaşımda belirtilen miktara dahil edilmez.fiili dolaşımdaki lot miktarı geçtiğimiz hafta neredeyse 3 kat artmış görünüyor.ama aracı kurumların takaslardaki lot miktarları toplamı halen degişmemiş.acaba yabancı mı aldı satışa konu kap'a bildirilen payları.onlar T+2 de görülebiliyor.yine derdimi anlatamadım galiba.neyse haftaya neler olduğunu anlarız nasılsa.

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    böyle tahtamı olur tuvalet kağıdı
    Sayın lokasyon,tuvalet kağıdı olan esems ti.hatırlatayım..ha sen belki esemden zamanında çıkmışsındır,hatırlamıyorum ...ama benim 4 liralık esemsler şu an 50 kuruşta.üstelik aradan 5 yıl geçmiş...bu mu tuvalet kağıdı,esem mi????
    Ben bu hisseden çok umutluyum..... f/k ,pd/dd bence iyi.....2-3 ay sabredene güzel günler gösterebilir....ytd...

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Sayın lokasyon,tuvalet kağıdı olan esems ti.hatırlatayım..ha sen belki esemden zamanında çıkmışsındır,hatırlamıyorum ...ama benim 4 liralık esemsler şu an 50 kuruşta.üstelik aradan 5 yıl geçmiş...bu mu tuvalet kağıdı,esem mi????
    Ben bu hisseden çok umutluyum..... f/k ,pd/dd bence iyi.....2-3 ay sabredene güzel günler gösterebilir....ytd...
    Fk pddd ye bakacak olursak kiler gyo daha kelepir.

8. msgyo, uluse, egeen, erbos, kardemirler ve orge üçüncü çeyrekte güzel bilanço beklediğim tahtalar.bunların neler yaptıklarını biliyoruz.neler yapabileceklerini de önümüzdeki dönemde hepbirlikte göreceğiz.msgyo'da şirketi araştıran ve gördükleri pozitif verilere dayanarak hisse alan yüzlerce yatırımcı var.bürütü hiç de haketmediğini düşünüyorum.birkaç kişinin oluşturduğu yapay piyasa hissesi değil.çok ciddi kâr eden temettü devi olması beklenen hikayeleri olan bir tahta.artık önümüzdeki hafta düştüğü yerden kalkacak inşallah.şu konak'ta ki arsanın projesinide sabırsızlıkla bekliyorum.üçüncü çeyrekler açıklandıktan sonra birilerinin 2 hafta bürüte girdi diye tuvalet kağıdı dediği tahtayı kaç tl'de göreceğiz bakalım.bürütte kaldı son 3 iş günü.bürüt bittikten sonra nasıl durduracaklar bu deli tahtayı çok merak ediyorum doğrusu.meyve veren ağacımızdaki bu son badirede bitiyor hayırlısıyla.ama bist'in güzel arttığı 10 iş günü yokyere heba oldu o ayrı.

Sayfa 117/538 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •