Sayfa 213/538 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Beni halka açılışta lansmana yalvar yakar çağırdılar.5.5 tl den faizi ile geri alım garantisi verdiler(herkese geri alım garantisi verildi) 1 lot dahi almadım.şimdimi alıcam?

YTD
    Almadın veya almıyosun madem o zaman bekleme yapma kardeş bizi bize bırak sen..

2.  Alıntı Originally Posted by Deli3506 Yazıyı Oku
    Bu patronlar temettü filan vermez. Bedelsizi patlatırlar. Kayıtlı sermaye 100 milyon zaten. %250 bedelsizi açıklarlar. Bist de bu gibi patronlar temettüyü enayilik olarak görüyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bedelsiz versin oda iyidir

Alıntı Originally Posted by Kirve Yazıyı Oku
    Aferim konuş biraz daha....
    Çözelim seni, bilgi seviyeni!
    Her sene kâr eden ve düzenli temettü veren şirketlerin kısa dönem ,uzun dönem veya banka borcu yoktur "tez"ini savundun sen simdi.
    En kallavi sirketi aç bak bakalım banka borcu varmı yokmu ?
    Hatta sana ornek veriyim "egeen"
    Ticaretin doğasında vardir borc! Bir sirketin borcu yoksa ticari faaliyetide yoktur!
    Somutlarla gel diyorum havaya üfleme!
    Borçlu olupta Kredi alıp kar dağıtan şirketlerin sonu hüsrandır.
    tl kredi faizi %20 lere dayandı.Hesabınızı tekrar gözden geçirin.
    Bu sanayi şirketi değil ..!!
    Zaten bu faizlerle GYO nun avantajı kalmadı.(bknz. diğer GYO lara)

YTD

4. Sn. İkigözüm, işgyo ile kıyas yapmışsınız da ne alaka anlamadım! 917.315.000 sermaye ve %48 halka açıklık oranı var o kağıdın ve hissebaşı karı 3. çeyrekte 0.52 kuruş... Sıraladığınız diğer gyo'larda da durum farklı değil! ytd.

Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Almadın veya almıyosun madem o zaman bekleme yapma kardeş bizi bize bırak sen..
    Böyle bi kural yok senin gibi bende yorumumu yaparım. Hisse fiyatı uygun seviyelere gelirse alırım.(işgyo gibi)

YTD

6. Sn.iki gözüm borsada 7 yilini vermis biri olarak bir haftadir msgyo hissesindeyim.bir boktan anlamayan birisi olsam yarin sabahtan zararina elimdeki hisselerin hepsini satar cikardim.dun aksam bir soru sordum.biste sermayeye gore karliligi bu kadar yuksek bir sirket varmi.varsa bilgilendirin kafama yatarsa ona gececem.4 gundur düşünüyorum.nerede sıkıntı var diye.sermaye dusuk kar 100m olsa bile gelecek vadediyor peki neden düşüyor.bilancoda veya izahnamede benim atladigim sizin gördüğünüz farkli bir durum varmi diye.borsada tecrubeler herkeisin farklidir.olmaz diye birsey yoktur.ama arkadaslara acizane buradaki yorumlari okuyarak ne hisse alin nede satin derim.burasi bilgi paylasim yeri.y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Borçlu olupta Kredi alıp kar dağıtan şirketlerin sonu hüsrandır.
    tl kredi faizi %20 lere dayandı.Hesabınızı tekrar gözden geçirin.
    Bu sanayi şirketi değil ..!!
    Zaten bu faizlerle GYO nun avantajı kalmadı.(bknz. diğer GYO lara)

YTD
    Sen bu işi bilmiyosun borsadan uzak dur bence adam kredi cekip temettü dagıtcam demiyor karımdan dagıtcam diyor..

8. Ya arkadaslar hem diritten zatar hemde misrtralden bu dirit sayfasinda yazan yok diriz hakkında bilgisi olan yokmu ne olur sizce

SM-J111F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 213/538 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •