Sayfa 291/538 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. İş yatırımın şu an itibarıyla takastaki toplam lot sayısı kaç arkadaşlar 1 milyon civarıydı bir ara durum nedir ?

2. Anlik takas veren arkadas rica etsem birdaha paylasim yapabilirmisiniz

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bu işlem hacmine bu takas cok az anca top çevıryorlar bakalım ılerımı sürecek topu yoksa defansa gerı gonderıp kazara kendı kalesıne gol atacak mı

5. Advocate (avukat) kardeş sağolsun. 1.3milyon işlem, net 66bin lot, sahtekarlar dolandırıcılar cirit atıyor ...., brüt takas lazım.
    MedwiG'in koyduğu pastada işlem hacmini görebiliyoruz, yani tahta yapıcıları-spek.

6.  Alıntı Originally Posted by karadeniz1234 Yazıyı Oku
    Advocate (avukat) kardeş sağolsun. 1.3milyon işlem, net 66bin lot, sahtekarlar dolandırıcılar cirit atıyor ...., brüt takas lazım.
    MedwiG'in koyduğu pastada işlem hacmini görebiliyoruz, yani tahta yapıcıları-spek.
    Rica ederim. Kardeş bir çok tahtada buna benzer durumlar söz konusu. Hangi birine brüt takas uygulayacaklar. Ayrıca brüt takasta olan yine ky ye oluyor. Fiili dolaşımdaki lot çok az olduğu için kolayca at koşturuyorlar diye düşünüyorum. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. arzum hissedaşın koyduğu pasta daha detaylı, zira 3.kolon günlükçüleri-tahta sahibini-spek-patron tahtasını gösterir.

Son 2 hafta günlük pastalardan gördüğüm, spek işyat-vakıf'tan dümen çeviriyor. Bütün gün 1.658milyon lot al-sat yapılmış bunun da 57%si işyat-vakıf, toplam net alım sadece 119bin lot, yani orta sahada top çevrilmiş ki gelecek ky'yi avlamak için, kendileri sıfır çekmiş, bir b.. almamışlar.

Net alım yapanların alımlarına devam etmelerine lazım ki tahta yükselsin.

Mevlüt Kandiliniz Mübarek olsun...

Sabır zordur ama hediyesi tatlıdır...

Sayfa 291/538 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •