Sayfa 349/538 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Ben bir kismini temettu bir kismini bedelsiz olarak dagitmasi taraftariyim..onemli olan burada cazibeyi artirmak yani olayi makyaj yapip hissenin albenisi olmasini saglamak.cunku cogu yatirimci ve fonlar uzun vade yönünde degerlendirme yapar.genel takasa baktigimizda 7.3m yatirim finansman mali kapi gibi duruyor son 1 ayda doce 150 bin civari alim yapti tahtadan .garan vakif ziraat yapi kredi bana gore cep to cep yapan kurumlar hergunun takasinda varlar.velhasil beklemeye devam insallah y.kurulu bir an evvel ne dagitacaksa aciklarda yatirimcininda yüzü güler.y.t.d.
    Temettüden ziyade bedelsiz B grubu hisseler için daha değerli görüyorum. Dolaşımda ne kadar kağıt olursa hisseye daha çok gelen olur. Benim korkum Türkiye'de emlak balonunun oluşması. Msgyo olası bir duraklamadan etkilenmesi. Fakat Msgyo diğer gyolardan biraz ayrisiyor. Sebebi ise konuttan ziyade iş merkezi yapması ve İzmir'in bu konuda bakir olması. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Peki arkadaşlar sirket bedelsiz veyahut temettü vermiyorum deme ihtimali yokmu
    Buda bir ihtimal tabiki ama izahnamede taahhütu ne kadar baglayici olur orasını bilmiyorum.adam alin misketlerinizi ben oynamiyorum dese yapacak birsey yok.borsa basli basina bir risk degilmi zaten.y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Peki arkadaşlar sirket bedelsiz veyahut temettü vermiyorum deme ihtimali yokmu
    Kanunı yedek akceler vs ayrıldıktan sonra kalan parayı nasıl kullanılacagını yk gk ya sunar. Olay orda biter. Yk üyeleri gk çoğunluk msgyo da. Yani yönetim kurulu para var ama yatırım yapacaz parayı yeni projelere ayiracagiz derse der. Bu da kısa vadecileri orta uzun vadeci yapar. Ama ekmegi güzel olur. Ytd

4. Ekleme yapmak istiyorum. Asla tamamen kağıtta olmayin. Zarar kesmek için stoploss koymayı bilin. Hisseler bizim sevgilimiz değiller sadece yatırım araclari. Zamanında bunlara uymayarak zarar da ettim, uzun da bekledim.

5. Evet en sık yaptigimiz genel hatalar. Zamanla bunları öğrenip en aza indirmeye çalıştık şimdi birazdaha tedbirliyiz. Teşekkürler

6. 27 mart için gyo desteklemede çıkabilir..ozaman süper olur bence...

7. Asla y.t.d....

8. Bu hissenin burada olması akıl değil.
    Bu kelimeleri kullandığım bir çok hisse bıktırdıktan sonra gitti.bu da gidecek hayırlısıyla,inşallah uzun sürmez.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 349/538 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •