Sayfa 420/538 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Temettu yanlis bilgi...dogrusu bedelsiz olacak...

2. Verdiğiniz resimde proje değeri 158 milyon yazıyor...bunlar nakte dönüşmedimi...ya da satılıncamı kasada para olacak yani...2017 karı neden 150 milyon yazıyor peki...

Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Verdiğiniz resimde proje değeri 158 milyon yazıyor...bunlar nakte dönüşmedimi...ya da satılıncamı kasada para olacak yani...2017 karı neden 150 milyon yazıyor peki...
    Satılmayan ve kiralanacak kısımlar bu rakamların içinde.(158 MİLYON)
    Bu kar şirketin ilk kurulduğu tarihten günümüze kadar oluşan ve içinde tüm değer artış ve arsa rakamları da bulunan karlardan oluşuyor.(Tüm toplam değeri 208 MİLYON)
    Şirket şuan satış ve kira gelirlerinden yeteri kadar nakit ve kar üretemiyor.(şirket mart bilançosunda zarar açıkladı)

Zaten bu ortamda kredi ile yatırım yapmak gayrimenkulde pek akıl karı değil doğrusunu yapıyor.(bence)
    YTD
    Son düzenleme : iki gozum; 22-05-2018 saat: 22:46.

4. Anlaşıldı....bilgi icin tsk...simdi taşlar yerine oturdu...secimden sonra ortam iyileşirse yatırımlar oluşacak artık...simdi bedelsiz bekleyecez...kismet...y.t.d...

Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Anlaşıldı....bilgi icin tsk...simdi taşlar yerine oturdu...secimden sonra ortam iyileşirse yatırımlar oluşacak artık...simdi bedelsiz bekleyecez...kismet...y.t.d...
    Sn oyuncu nick inizden borsada tecrübeli olduğunuzu anlayabiliyorum hakkınızda hayırlısı olsun.
    Size acizane tavsiyem aracı kurumunuzdan yatırım danışmanınızla istişarede bulunun sektör iskonto oranları hakkında bilgi edinin.
    Ayrıca ortağı olduğunuz şirketin AVM sine arada kahve içmeye ziyarete gidin doluluk oranlarına göz atın.

YTD

6. Aracı kurum iş bankası..ama kendim alıp satıyorum...yonlendiren kimse yok ekstradan...ben ankarada şirket izmirde.gitmem zor yani...

7. Ben sırf Arkas holding arkasında diye aldım bunu. Yatırımcının arkasına geçmez herhalde. 😧

8. Şu endeks bir durulmadi...dolar artışı ülkemizi olumsuz etkilemeye devam ediyor...buralarda durabilirse yine iyi bence...yukselirsede süper ama simdilik beklemede...cunku piyasa gerçekten bana göre zor durumda...cikan yokmu elbet var ...su secim hayırlısıyla bitse de önümüze baksak...y.t.d..

Sayfa 420/538 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •