Sayfa 337/538 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Ben patronların temettüden yana olacaklarını düşünüyorum. Çünkü sermayeye koydukları paranın bir kısmını nakit olarak kar payı adı altında cebe koyacaklarını düşünüyorum. Sonrada biraz yukarı taşıyıp elindeki hisseleride sattınmı, milletin parası ile şirket yönetip patron oluyosun. Maalesef bu ülkedeki yatırım anlayışı bu. Bu şirket fark yaratırmı onu zaman gösterecek. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Akça Yazıyı Oku
    Ben patronların temettüden yana olacaklarını düşünüyorum. Çünkü sermayeye koydukları paranın bir kısmını nakit olarak kar payı adı altında cebe koyacaklarını düşünüyorum. Sonrada biraz yukarı taşıyıp elindeki hisseleride sattınmı, milletin parası ile şirket yönetip patron oluyosun. Maalesef bu ülkedeki yatırım anlayışı bu. Bu şirket fark yaratırmı onu zaman gösterecek. ytd.
    Bende ayni fikirdeyim.hissenin cilanip parlatilmasi lazim.bu sartlarda patron mal satamaz.ne zamanki hedef fiyatlar verilmeye baslar ben o zaman kacarim.fikirlerim beni baglar.y.t.d.

3. Ne bilançoymuş arkadaş ayın 12 si gece 12 de açıklayacaklar heralde, rakamlar çok karmaşık hesaplayamıyorlar galiba yine yanlış yapmasınlar da 6 aylıkta olduğu gibi , uyuz kağıt harbiden bıktırdı.

4. Gyo sektörünün hepsinin bilançosu iyi geliyor ancak performans cacık. Hepsinin kasasında dünyanın parası var, f/k lar çok düşük, borç pek yok ancak borsadaki fiyatlar yerlerde. Sektörle ilgili bir sıkıntı var. Bilanço iyi gelse ne kötü gelse ne.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Gelsede görsek ak mi karami. Çok sıkıştı ya aşağı baş rahatla bizde bilelim ne yapacağımızı.

6. Bilanço bugün gelebilir mi?

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by hgun Yazıyı Oku
    Bilanço bugün gelebilir mi?

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben pazartesi akşam bekliyorum...
    ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

8. Bencede pazartesi gelir bilanco. Hisse teknik olarak sikismanin sonunda haftaya hareketli olabilir

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 337/538 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •