Sayfa 140/205 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Okullu sozlesmeyi iptal etmek istemis kutmanda ihtar cekmis. Kutman ihtarinda resmen hukuk dersi vermis. Her turlu davayi kutman kazanir. Basiretli bir is adami gibi hareket etme kurali var ticarette. Ne demek ben ongoremedim. 0.70 de saglam islem oluyor bakalim taban cekecek mi?

2.  Alıntı Originally Posted by Ronesans Yazıyı Oku
    Okullu sozlesmeyi iptal etmek istemis kutmanda ihtar cekmis. Kutman ihtarinda resmen hukuk dersi vermis. Her turlu davayi kutman kazanir. Basiretli bir is adami gibi hareket etme kurali var ticarette. Ne demek ben ongoremedim. 0.70 de saglam islem oluyor bakalim taban cekecek mi?
    Elimizde patladi.bu kagit.adamlar zararlarini karsilama karsiliginda feshedemezmi

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Elimizde patladi.bu kagit.adamlar zararlarini karsilama karsiliginda feshedemezmi

Kap ta ihtarname yayinlandi. On numara yazilmis ve kesinlikle sirket hakli. Ayrica spk ya okullu grup icin suc duyurusunda bulunulacagi, iptal islemini de kabul etmediklerini her turlu menfi ve muspet zararlarini talep ettiklerini yazmislar.

Su belgeye gore olasi bir dava surecinde her turlu kutmanin kazanmasi gerek.

4.  Alıntı Originally Posted by surf Yazıyı Oku
    0,75 tem aldım eski hayıfımı çıkarırım diye anlaşılan eski pegyo...ytd
    aynı gün sattıysanız şuan 6 kademe aşağıdan alma şansınız var yok satmadıysanız 6 kademe zarardasınız bu adamlar kolay kolay kimseye kazandırmak istemez bakalım gün sonu nerden kapatacak inş dahada düşmez yazık millete
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5. En onemli noktalardan birisi sozlesmenin bir bolumunun tl bir bolumunun dolar olarak duzenlenmis olmasi sonucta dolardan zararda isen tl den de kardasin. Ayrica bir tacirin ben ongoremedim deme ihtimali yok.

6.  Alıntı Originally Posted by Ronesans Yazıyı Oku
    Kap ta ihtarname yayinlandi. On numara yazilmis ve kesinlikle sirket hakli. Ayrica spk ya okullu grup icin suc duyurusunda bulunulacagi, iptal islemini de kabul etmediklerini her turlu menfi ve muspet zararlarini talep ettiklerini yazmislar.

Su belgeye gore olasi bir dava surecinde her turlu kutmanin kazanmasi gerek.
    Davalar nekadar uzun surer bilirsiniz.kutmanla oluklu gurubu arasindada oyun olma ihtimalide cok yuksek.son evreye kadar gidip son anda vazgecmek.bana hiseede manipilasyon yapildigi supheleri uyandiriyor.

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Davalar nekadar uzun surer bilirsiniz.kutmanla oluklu gurubu arasindada oyun olma ihtimalide cok yuksek.son evreye kadar gidip son anda vazgecmek.bana hiseede manipilasyon yapildigi supheleri uyandiriyor.

Her sey olabilir. Al birini vur otekine. Sadece spk ya suc duyurusu muhabbeti oyundan daha ciddi oldugunu gosteriyor. Yani daha once pegyoda okullunun islem yaptigi biliniyor. Buradan sikistirmak istemis.

Su anda 69-70 savasi var. Eger ogleden sonra da bu seviyeden karsilama devam ederlerse en azindan dip noktasi olarak burayi gorduklerini dusunmek yanlis olmaz

8.  Alıntı Originally Posted by Ronesans Yazıyı Oku
    Her sey olabilir. Al birini vur otekine. Sadece spk ya suc duyurusu muhabbeti oyundan daha ciddi oldugunu gosteriyor. Yani daha once pegyoda okullunun islem yaptigi biliniyor. Buradan sikistirmak istemis.

Su anda 69-70 savasi var. Eger ogleden sonra da bu seviyeden karsilama devam ederlerse en azindan dip noktasi olarak burayi gorduklerini dusunmek yanlis olmaz
    Resmen yakti bizi.sizin maliyet ne durumda

Sayfa 140/205 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •