Sayfa 75/205 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1637 madde; 593 - 600 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. Ey küçük yatırımcı; 0,92 ye de, 0,91 e de , 0,90 a da vereceksin. Ya vereceksin, ya da vereceksin
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

2.  Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Ey küçük yatırımcı; 0,92 ye de, 0,91 e de , 0,90 a da vereceksin. Ya vereceksin, ya da vereceksin
    Aslan A1 CAPITAL (tahta sahibinin işlem yaptığı kurumlardan biri) 0,92 ye, Aslan METRO (tahta sahibinin işlem yaptığı kurumlardan diğeri) 0,91 e gömdü. Veriiiin diyor yani
    Borsa, ne bir Para Çekme Makinası ne de Kolay Para Kazanma Oyunu değildir. Aksine, tek silahı Bilgi ve Tecrübe olan Dünyanın en zorlu arenasıdır... Yukarıda yazdığım kanaatlerim, asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Başkasının kanaatleri ile yatırım yapacak kadar bilgisizseniz, borsada kaybetmeniz kaçınılmazdır. Profesyonellerden destek almanızı tavsiye ederim...

3. akbank işbank ziraat vakıf halk tacirler.
    kendi göbeğinizi kendiniz kesmeniz lazım galip öztürk burayı terk etti az evvel çakma galip ve icbcden alan mustafa murat kalanda kustu.
    bir daha bu tahtaya geleceklerini sanmam.
    atacağım pastada metro alışta görünsede global deniz gibi kurumlardan hepsini sattı burada artık şu anda metro yok.

4. a1 kapitalde olan hissede metronun olabilir onada dikkat etmek lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by YASAKLIBOR Yazıyı Oku
    Ey küçük yatırımcı; 0,92 ye de, 0,91 e de , 0,90 a da vereceksin. Ya vereceksin, ya da vereceksin
    Yarısını gönderdim, senin tavsiyeni diledim. Yarısı duruyor ama. Zararın neresinden dönersen karşıt. Daha da düşecek gibi. Zarar çok. Eldeki miktar çok.😤😤😤

6. Kimsenin tavsiyesi ile karar vermeyin. Burada kimin neye hizmet ettiği belli değil. Bir de şu taraftan bakın olaya. Panik havası çakalların en sevdiği havadır. 92 ye 91 e veren 90 - 90 gösterip panik yaptıran niye tekrar 91 kaldırdı. Ayrıca mal çıkmak isteyen işlem yapar aşağıya direk basıp gelmez. Panik yapıp ekmeklerine yağ sürmeyin. 90-91 toplama yeri olarak görünüyor. YTDeğildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Kimsenin tavsiyesi ile karar vermeyin. Burada kimin neye hizmet ettiği belli değil. Bir de şu taraftan bakın olaya. Panik havası çakalların en sevdiği havadır. 92 ye 91 e veren 90 - 90 gösterip panik yaptıran niye tekrar 91 kaldırdı. Ayrıca mal çıkmak isteyen işlem yapar aşağıya direk basıp gelmez. Panik yapıp ekmeklerine yağ sürmeyin. 90-91 toplama yeri olarak görünüyor. YTDeğildir.
    En doğru yorumu siz yaptınız Aynen katılıyorum
    Burada yazdıklarım tamamen kendi senaryolarımdır YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR....

8.  Alıntı Originally Posted by Akrep71 Yazıyı Oku
    Evet, gidişat belli oldu, hepsi hikaye. Veriyorlar.
     Alıntı Originally Posted by Akrep71 Yazıyı Oku
    Yarısını gönderdim, senin tavsiyeni diledim. Yarısı duruyor ama. Zararın neresinden dönersen karşıt. Daha da düşecek gibi. Zarar çok. Eldeki miktar çok.������
    Allah hayırlısını versin. Siz satıyorsunuz ama ben sürekli alıyorum, bilmenizi istedim

Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Kimsenin tavsiyesi ile karar vermeyin. Burada kimin neye hizmet ettiği belli değil. Bir de şu taraftan bakın olaya. Panik havası çakalların en sevdiği havadır. 92 ye 91 e veren 90 - 90 gösterip panik yaptıran niye tekrar 91 kaldırdı. Ayrıca mal çıkmak isteyen işlem yapar aşağıya direk basıp gelmez. Panik yapıp ekmeklerine yağ sürmeyin. 90-91 toplama yeri olarak görünüyor. YTDeğildir.
    Çok yaşayın, aynen de budur. Ben her SAT diyene kötü nazarlarımı göndermekten bıktım artık. Bu hisse bu fiyatları haketmiyor, kesin olan budur...

Sayfa 75/205 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •