Sayfa 8/355 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 57 - 64 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1. Spegin kafa karisti biri desin Suna adamlar satmak için almamış bekleyecek desin

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    6.hissim, tahtaci 6 lara kadar indirecek diyor ama insallah yapmaz ben dahil cogu kisi stop olur dunyanin zararini yazar. Brn kendim de dahil acgozlulugumuzu oduyoruz suan. Ne guzel satmistm 7.83. Ne diye 5 dk sonra geri alirsin
    Neye dayanarak sallama sakir

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. her ihtimale karşı 6.50 ye alış yazdım

21 MW lık güneş enerji paneli 20-25 mln dolara kurulur, şirketin degeri 100-150 milyon arası eder. Bu şirket neden 250 milyondan işlem görüyor? Üstüne 100 milyon da borcu var...

5.  Alıntı Originally Posted by scrat Yazıyı Oku
    21 MW lık güneş enerji paneli 20-25 mln dolara kurulur, şirketin degeri 100-150 milyon arası eder. Bu şirket neden 250 milyondan işlem görüyor? Üstüne 100 milyon da borcu var...
    o aradaki fark ta mavi güvercinin eseri...!
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

6. beklentiler satın alınır gerçekleşince satılır

7.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    hisse güzel hisse sadece sabah çok dengesiz atlayanlar olmuş ne oldu bir günde keşfettilermi anlamadım...spek şimdi bunları bir güzel döker armut gibi 7 getir sonra 7,15 arası git gel döksün kaldığı yerden tek tuş ile 7,45 çeker olur biter sonra kimse yaklaşamaz
    Hemen hemen aynısı oldu, tebrikler.
    Ümidini kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

8. Ortalama Hacim (3Ay)655.085.TL Bugünkü hacim herhalde kapanışa kadar 150.000.000.TL olacak gibi....

bu işlem hacmi ile 7.40-.7.50 arası kapatırsa birileri hisseyi toplamaya başladı demektir.Sabah yazılanlar çöpe.

https://tr.investing.com/equities/na...-enerji-ticare

Sayfa 8/355 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •