Sayfa 166/670 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    tahtada 31 ve 69 lotlar havada uçuşuyor iyice gerildi kardeşler

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!
    Selamlar sevgili hayekcim.4. Srvgy seferim başladı hayekcim. Biliyorsun ilk 3 nde kaybettim.ama kendi suçum du.yüksekten al,düşükten sat...bu sefer tersini yapayım da,önceki zararların çeyreğini çıkarsam kardır artık.Çünkü fazla alamadım...eskisi gibi şöyle alacaktım 16+4 bin lot ,keyfime bakacaktım...ama batıra batıra az bir şey kaldı...ha 10 liraya giderse harika olur da...bunun huyunu sen de,bende biliyoruz....Görüşürüz...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Selamlar sevgili hayekcim.4. Srvgy seferim başladı hayekcim. Biliyorsun ilk 3 nde kaybettim.ama kendi suçum du.yüksekten al,düşükten sat...bu sefer tersini yapayım da,önceki zararların çeyreğini çıkarsam kardır artık.Çünkü fazla alamadım...eskisi gibi şöyle alacaktım 16+4 bin lot ,keyfime bakacaktım...ama batıra batıra az bir şey kaldı...ha 10 liraya giderse harika olur da...bunun huyunu sen de,bende biliyoruz....Görüşürüz...
    bence acele etmissin sn. batik

niye dersen ?!

bugun itibariyle bist' in dengesi artık sasti. bugun garanti tahtasinda 60 milyon lotu merril gostere gostere gomdu !!! ki 20 yildir borsadada islem yaparim boyle gomme gormedim ?!

bist problemli, servet yine servet ama bist sikintili ?! ama bu fiyatlar bedava o kesin

Doğrudur kardeşim.Herşeyin hayırlısı...Ben dandik hisseleri sevdiğimden,garantiyle koçla....ilgilenmiyorum. Hayır olsun

Para olsada alsak.Bu fiyatlar bir daha zor bulunur değil mi sayın hayek.YTD.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Para olsada alsak.Bu fiyatlar bir daha zor bulunur değil mi sayın hayek.YTD.
    ahahahaha para cok ama !? bu piyasada almak cezbetmiyor, zaten mevcutta tek tuttugum hisse bu kaldi portfoyde. onu da zevkle bu kardeslere doseyecegim gunu bekliyorum.

hatta satislari 31 69 seklinde planlayip vereyim diyorum. simdi onlar oyle yapiyorlar ya iade edecegim zamani gelince !?

ama yeni emir acmayacagim, zaten epey ucuz cok hişse var ama piyasaya bence ciddi satis gelecek asil altin vurus ne zaman olacak bir gormek lazim sn. batik

Teşekkürler sayın Hayek

7. marbas siyirdi..satanlar bende dahil daginik..

Sayfa 166/670 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •