Sayfa 202/670 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Lords9966 Yazıyı Oku
    Örneğin turgg gayrimenkul şirketi bi arsası var başka hiç bisey gelir kira taşınmazı yok. Şirket arsayı satsa %18 kdv ve tapu harç fiyatı. Piyasa değerinin yarısı. Onlarda kottan çıkıp şirketi satma planı var. Bu da öyle ola bilir. Yani

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ama bizim malımız çok.Sat sat bitmez...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Günaydın arkadaşlar.Bugünü de 10 bin adetlik işlemle kapatırız...Önümüzdeki hafta hareketli olabilir...Herkese iyi bayramlar..Keşke bayramda güzel bir haber gelse de,bayramı bayram gibi yaşasak...
    tatile ciktik sn. batik. ben olmadan kardesler islem yapmiyorlar biliyorsun tadi olmuyor, al ver nereye kadar )

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

Mutlu tatiller.Tatil de iyi enerji topla da,bayramdan sonra kadırga gibi es 😀

4. 4 saat lik yarim iş günü işlem hacmi ıyi gibi. Bayramdan sonra ya yer altında magma kazarız. Ya da dağlarla boy ölçüşürüz..

5. Yahu noldu bana spek adamı diyenler aldınız mı boyununuzun olcusunu en az10 kere uyardim patronun mal çıkmak için gönderdiği habere kanmayin diye spek ve yancilarina kananlar şimdi mali 3-3.20 arasidqn aldı kucağa artık en az 1-2 yıl maliyete gelsin diye bakarlar hani sırada bekliyordu Almanya'da müşteriler AVM yi almak için hani nerede nerede😂 kar yok satış yok daha çok beklerseniz 3 yıldır bunun her numarasını bilirim diye boşuna uyarmadim 1.90 a gelince mesaj atınca bu zahmet ordan alayım😂😂😂

Anlama özürlü arkadaş, şu an dediğin fiyata gelebilir.Biz dedik ki eğer anlaşma,haberi düşerse bu fiyatlarda kalmaz.Do you anderstand..

7. 100 bin tl m olsaydı yerdim bunu

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Anlama özürlü arkadaş, şu an dediğin fiyata gelebilir.Biz dedik ki eğer anlaşma,haberi düşerse bu fiyatlarda kalmaz.Do you anderstand..
    yahu evet tabi tabi almısın malı eline yukardan ncikin gibi batmıssın hesabı anlasma haberi mi guldurme adamı %30 develuasyon olmus yabancıya daha da ucuz hale gelmis ve hala satamamıs sen hala anlasma diyorsun daha cok beklersin o haber birkerelik ti o haberle malı 3.30-3.40 dan bosalttı isi bitti ..ve tum hisseler yukarı %15-20 lik tepki vermis bu hala en dip fiyatlarda kalmıs ..1.90 a gelince mesaj atmayı unutma sakın

Sayfa 202/670 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •