Sayfa 203/670 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. sahibini bilmeyenler atıp tutamıyor sngyo yu halka acık diger gyo sirketiyle birlestirip insanların parasını buhar eden bunlar degilmi halka arzdan beri emlak sektorunun en iyi oldugu donemlerde dahi sngyo fiyatını surekli dusuren bunlar degilmi 0.45 e kucuk yatırımcımı dusurdu ..satıs olsa para kasada kalacak sanıyorsunuz haaaa guldurmeyin o parayı anında sngyo nun borclarını odemek icin fırıldak cevirirler srvgyo ya kalır elde var 0 ..madem satılcak niye yukselmiyor nasıl borsacısınız beklenti onceden alınır gerceklesince satılır diye bir kural vardır borsoda bu beklentiyi satın alıyorda sanki ...haber geleli 2 ay oldu musteriler yogundu habere gore hani nerdeler nerdeler musteriler uzaya mı gitti olan bu sahtekar patronlara kanıp 3.30-40 lardan alanlara oldu ..3 yıldır hic yanılmadım bu kagıtta yine yanılmadım . fiyattan da anlasıldıgı uzere bu duzenbazların her numarasını ezberledik yıllardır .borsa 84 000 ten 7000 ouan yukselmis bu hala en dusuklerde ..84 000 e dusmeden onceki 91 000 endeksteki 2.75-2.80 fiyatına noldu ..ee endeks aynı endeks bu niye 2.42 ..duserken dort nala cıkarken yerinde kal..satısmıs evet bi satıs var millete kakalama satısı tepelerden onunda cok iyi yaptılar .hadi kolay gelsin hissedekilere

Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    sahibini bilmeyenler atıp tutamıyor sngyo yu halka acık diger gyo sirketiyle birlestirip insanların parasını buhar eden bunlar degilmi halka arzdan beri emlak sektorunun en iyi oldugu donemlerde dahi sngyo fiyatını surekli dusuren bunlar degilmi 0.45 e kucuk yatırımcımı dusurdu ..satıs olsa para kasada kalacak sanıyorsunuz haaaa guldurmeyin o parayı anında sngyo nun borclarını odemek icin fırıldak cevirirler srvgyo ya kalır elde var 0 ..madem satılcak niye yukselmiyor nasıl borsacısınız beklenti onceden alınır gerceklesince satılır diye bir kural vardır borsoda bu beklentiyi satın alıyorda sanki ...haber geleli 2 ay oldu musteriler yogundu habere gore hani nerdeler nerdeler musteriler uzaya mı gitti olan bu sahtekar patronlara kanıp 3.30-40 lardan alanlara oldu ..3 yıldır hic yanılmadım bu kagıtta yine yanılmadım . fiyattan da anlasıldıgı uzere bu duzenbazların her numarasını ezberledik yıllardır .borsa 84 000 ten 7000 ouan yukselmis bu hala en dusuklerde ..84 000 e dusmeden onceki 91 000 endeksteki 2.75-2.80 fiyatına noldu ..ee endeks aynı endeks bu niye 2.42 ..duserken dort nala cıkarken yerinde kal..satısmıs evet bi satıs var millete kakalama satısı tepelerden onunda cok iyi yaptılar .hadi kolay gelsin hissedekilere
    Haklısın kardeşim,borsanın adi patronların ,zavallı küçük yatırımcıları sövüşleme yeri olduğunu unutmuşum...Ama inan ,,şu an bu hisse ben olmasa idim belki ,bu seviyelerde olmazdı..benim 22 yılda alıpta kar ettiğim görülmemiştir..ama almayı düşünüpte almadığım hisseler 10 a bile katlamıştır.örneğin banvitin satım süreci başladığında 3.5 dan alma şansım vardı ,ama almadım.5,7,10 a gitti .10 liradan satış işinin gerçekleştiği haberi düştü,birkaç ayda 30 lara gitti...yeşil 1 liraydı 36 ya gititii..ama sana şu noktada katılmıyorum,para sngyo aktarılır demişsin ,doğrudur olabilir...ama satış haberi düşünce anında o haberi vermezlerse ,hisse epeeyy yükselir..ama önünü tıkamak için daha satış haberi düşerse ve de biz bu parayı sngyo a aktaracağız haberi anında düşerse o zaman yükselmez ...ha bir de 1.90 a hacimli gelecek ,hacimsiz mi...meselenin biri de bu..adam şu an 10 bin adet satsa,tabanı boylayabilir..ama orda kalıcı mı olacak,yoksa herzamanki gibi zıplayacakmı...1.90 dan 2,3 bin lotmu alabilecek.Yol gösterdiğin için teşekkürler.Kalbini kırdıysam özür dilerim.Hakkını helal et..Allaha emanet ol,esen kal...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Hisseyi kötülemek iyidir.Duserde cikarda ..Son çeyrek kârı ve defter değeriyle(2018sonu görücez) ..bırakın mal toplamayi daha çok mal kaptırır bu spok.Kotulemek isteyen bol bol yazsın 3 gün 3 ay 3 yıl mi sürer görelim.Sadece bu hissede değilim.Yatirim tek hisseye yapılmaz.3un 5 in hesabını yapsak borsa yatırımcısı olamazdık.ytd

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

sahibini bilmeyenler atıp tutamıyor sngyo yu halka acık diger gyo sirketiyle birlestirip insanların parasını buhar eden bunlar degilmi halka arzdan beri emlak sektorunun en iyi oldugu donemlerde dahi sngyo fiyatını surekli dusuren bunlar degilmi 0.45 e kucuk yatırımcımı dusurdu ..satıs olsa para kasada kalacak sanıyorsunuz haaaa guldurmeyin o parayı anında sngyo nun borclarını odemek icin fırıldak cevirirler srvgyo ya kalır elde var 0 ..madem satılcak niye yukselmiyor nasıl borsacısınız beklenti onceden alınır gerceklesince satılır diye bir kural vardır borsoda bu beklentiyi satın alıyorda sanki ...haber geleli 2 ay oldu musteriler yogundu habere gore hani nerdeler nerdeler musteriler uzaya mı gitti olan bu sahtekar patronlara kanıp 3.30-40 lardan alanlara oldu ..3 yıldır hic yanılmadım bu kagıtta yine yanılmadım . fiyattan da anlasıldıgı uzere bu duzenbazların her numarasını ezberledik yıllardır .borsa 84 000 ten 7000 ouan yukselmis bu hala en dusuklerde ..84 000 e dusmeden onceki 91 000 endeksteki 2.75-2.80 fiyatına noldu ..ee endeks aynı endeks bu niye 2.42 ..duserken dort nala cıkarken yerinde kal..satısmıs evet bi satıs var millete kakalama satısı tepelerden onunda cok iyi yaptılar .hadi kolay gelsin hissedekilere
    millete kakaladiklari dedigin hisse degisimi nerede ??

gosterirmisin takaslarda ?

oncelikli olarak takastan falan anladigin yok bu 1, bilanco, finansman o bu konulara iliskin birak bilgi sahibi olmayi tek bir fikrin bile oldugunu dusunmuyorum bu 2. Bu sirketin daha bir ticari gyo oldugunun bile farkinda degilsin, satilacak bir ambarli projesi var o da daha yeni basladi, diger tum gayrimenkulleri kira geliri uzerine kurulu bu 3. ayrica satistan gelecek para sngyo borclarina gidecek demissin ya, olabilir ama bu konuyu da bilmiyorsun. para oyle cikmaz, once satar sonra temettu verir sonra alir parayi gider borcunu oder. aralarinda bir bag mi var ? sadece hakim ortaklari ayni, baska bag yok ? varsa goster bilelim buda 4.

burda bagira cagira konusarak bu isler yurumez ! patron mal cikacakmis yahu hakikaten piyasadaki fiili dolasimdan ve islem hacminden falan da anlamiyorsun !

bu hisse 1.90 gelirmi gelir, gelsin o gun 100.000 lotu aliyorum. aha da buraya yaziyorum. g... yiyorsa spek kardesin versin ?!!!

ama onlar veremez burda tezgah kurmus onlar, milleti kandiriyorlar ama bu tahtayi birakmazlar...

hadi hodri meydan

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    millete kakaladiklari dedigin hisse degisimi nerede ??

gosterirmisin takaslarda ?

oncelikli olarak takastan falan anladigin yok bu 1, bilanco, finansman o bu konulara iliskin birak bilgi sahibi olmayi tek bir fikrin bile oldugunu dusunmuyorum bu 2. Bu sirketin daha bir ticari gyo oldugunun bile farkinda degilsin, satilacak bir ambarli projesi var o da daha yeni basladi, diger tum gayrimenkulleri kira geliri uzerine kurulu bu 3. ayrica satistan gelecek para sngyo borclarina gidecek demissin ya, olabilir ama bu konuyu da bilmiyorsun. para oyle cikmaz, once satar sonra temettu verir sonra alir parayi gider borcunu oder. aralarinda bir bag mi var ? sadece hakim ortaklari ayni, baska bag yok ? varsa goster bilelim buda 4.

burda bagira cagira konusarak bu isler yurumez ! patron mal cikacakmis yahu hakikaten piyasadaki fiili dolasimdan ve islem hacminden falan da anlamiyorsun !

bu hisse 1.90 gelirmi gelir, gelsin o gun 100.000 lotu aliyorum. aha da buraya yaziyorum. g... yiyorsa spek kardesin versin ?!!!

ama onlar veremez burda tezgah kurmus onlar, milleti kandiriyorlar ama bu tahtayi birakmazlar...

hadi hodri meydan

komiksin senin gibilerini cok okudum burada avm hikayesiyle 4 olacak 6 olacak 7 olacak halka arzdan beri aynı laflar sonuc 2.39

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Haklısın kardeşim,borsanın adi patronların ,zavallı küçük yatırımcıları sövüşleme yeri olduğunu unutmuşum...Ama inan ,,şu an bu hisse ben olmasa idim belki ,bu seviyelerde olmazdı..benim 22 yılda alıpta kar ettiğim görülmemiştir..ama almayı düşünüpte almadığım hisseler 10 a bile katlamıştır.örneğin banvitin satım süreci başladığında 3.5 dan alma şansım vardı ,ama almadım.5,7,10 a gitti .10 liradan satış işinin gerçekleştiği haberi düştü,birkaç ayda 30 lara gitti...yeşil 1 liraydı 36 ya gititii..ama sana şu noktada katılmıyorum,para sngyo aktarılır demişsin ,doğrudur olabilir...ama satış haberi düşünce anında o haberi vermezlerse ,hisse epeeyy yükselir..ama önünü tıkamak için daha satış haberi düşerse ve de biz bu parayı sngyo a aktaracağız haberi anında düşerse o zaman yükselmez ...ha bir de 1.90 a hacimli gelecek ,hacimsiz mi...meselenin biri de bu..adam şu an 10 bin adet satsa,tabanı boylayabilir..ama orda kalıcı mı olacak,yoksa herzamanki gibi zıplayacakmı...1.90 dan 2,3 bin lotmu alabilecek.Yol gösterdiğin için teşekkürler.Kalbini kırdıysam özür dilerim.Hakkını helal et..Allaha emanet ol,esen kal...
    benim bir hakkım yok kırmadınızda sadece dogruları yazmam sorun oluyor 3 yıldan beri bu hisseyi cok iyi tanıyorum halka arzdan beri kime ne kazandırmıs halka arz olalı 5.5 sene olmus o zamanki fiyatında altında hepi topu 5.5 yılda toplam %4 temettu vermis bedelsiz yok ..o kadar kar ediyor karı paylasmadıktan sonra bedelsiz vermedikten sonra ne ise yarar ..patronların mantıgı belli kucuk yatırımcıyı soymak duzenleri bu .patron dısında guclu bir spek girmeliki alıp kagıdı tasısın yukarılara ..patron satısına karsı durabilecek tek spek var borsoda oda galip ozturk ozgyo yu 1.50 den 9.50 ye 1 ayda tasıyan oydu patron satıslarına ragmen ..bunda ne oluyor peki yıllardır aynı biri giriyor buyuk ihtimail patron adamı patronda bir haber gonderiyor 0.75-1 tl gibi yukarı atıyorlar o haberle malı cıkıyorlar sonra yukselmeye basladıgı yerinde altına getiriyor tıpkı 2 aydır oldugu gibi yıllardır degisen birsey yok .kar ediyor dusuyor beklenti var dusuyor %30 develuasyon var avm yi satsa %30 fazla para alacak yine dusuyor kiracılardan alacagı kira parası dolar euro yukseldigi icin arttı ama bu yine dusuyor ..endeks yukseliyor yine dusuyor yani hicbir olumluluk ise yaramıyor insallah kazanırsın ne diyeyim

komiksin senin gibilerini cok okudum burada avm hikayesiyle 4 olacak 6 olacak 7 olacak halka arzdan beri aynı laflar sonuc 2.39
    ben komigim ! ne guzel

ama sen bilgisizsin, bos konusup insanlarin vaktini caliyorsun !?

tek bir tane bile analizin yok ?! sadece onu demistim, bunu demistim, sunu demistim !? burda hikaye anlatma

hisseyi taniyormus !! vay analize bak ?! yahu senin gibilerin islem yaptigi bist'ten ne beklenir ?! varsa bir analizin koy ortaya !?

borsa yukari gidiyormus, bu niye duruyormus bak buda buyuk analiz !? bir tek grafige bakip konusuyor diyordum, sen onuda yapmiyormussun. bir bak bakalim, akbank, garanti, is bankasi, sabanci hold, petkim vs 200 hisseye... grafiklerine bak nereye dogru gitmisler !?

varsa analizin konus , yoksa gereksiz inaanlari germe !

ha kardeslerin adami isen, bak bekliyorum 1.90'da .. 2'de olur... 2.10'da....100.000 lot aliciyim, sonra bir 100.000 lot daha aliriz. gerekirse daha da aliriz ok.

8. Dolar bazlı en ucuz hisse.. cenaze fiyatına

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 203/670 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •