Sayfa 441/670 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. By ben, Patronlar kendi paylarını neden Desk e emaneten kattılar. Bu işlem , oswe satış haberinden çok önce gerçekleşmişti. Hatta en fazla bir buçuk yıl zaman biçmişlerdi satış olacak diye. Peki Bu hamlenin amacı nedir ? Biliyorsanız cevaplar mısınz ?
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

2. Gayet basit�� siz hisseli bir yer alırken bütün hissedarlarla mi yoksa tek bir kişi ile muhatap olmak isterdiniz,Avni bey bu iş için bireysel olarak niye uğraşsın ,Servet üzerinden kurumsal olarak satması gayet normal ,çok önemli bir konu değil, önemli olan tek nokta 18 ay hamlesiydi .onunda amacı belliydi,iş uzayacak ,olursa olmazsa hisseleri geri alırım gibi maddelerle mide bulandırıp silkeleme yapmakdı diye yorumluyorum ��)))))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

3. Servetin yüzde 6 si takasda bu da 6*0.73*0.92= yüzde 4 eder satışa konu gayrimenkulde borsaya açık hisselerdeki paylar satış metre kare üzerinden 1000 euro olsa 291k/0,04= yaklaşık 12k o da 12 milyon euro eder yani 12*7,5euro/TL= 90 milyon TL eder tabi bu brüt borçlar ve vergiler ile iskonto düşülecek 33 TL bir ayrılma hakkı fiyatı olması lazım kanimca

4. Kısaca 75 milyon TL bir ayrılma hakkı bütçesini Avni bey hissedarlar dağıtır mi ,zor para tatlı

5. https://www.finansgundem.com/yazarla...yazisi/1472110

gyo ların halka açılma avantajları üzerine bir yazı. kottan çıkmaları için bir sebep yok. mevcut durumda satış bittiği zaman defter değeri düz hesap yaklaşık olarak 40 tl civarı bir değer olur ki bu değer üzerinden kottan çıkma söz konusu olabileceği için kottan çıkmayı düşeneceklerini sanmıyorum……….
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

6. almanya rekabet kurumu kararının son iki haftası .çıkacak karar sonrası tahta hareketlenebilir.

7. Patron yada spek bütün lotları toplamadan kağıdı götürmeyeceği belli pul kağıtlar bile nerelere gitti bu endeksle hareket etmiyor patron pastayı tek başıma yiyeceğim diyor

8. Benim ölçüp biçtiğim tüm pragraflarda hissenin değeri en düşük 36.29 çıkıyor eswe satılmazsa borç düşer ve 10 lira aşağı düşer aracı kurumların hepsi bunu biliyor ve bir kıvılcım bekliyorlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 441/670 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •