Sayfa 450/670 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. TTK 362 ye göre genel kuruldan önce bilanço ve temettü oranı açıklanmalı.bu madde dikkate alınınca bilanço ve temettünün Çarşamba günü açıklanması lazım.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

2. Acaba Çarşamba günü; satış onayı, bilanço, kar dağıtım kararı bir arada gönderirler mi ?
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

teknik olarak bu ay burada satis surecinin bitmesi gerekiyor. para en gec haziran ortasi alinir diye dusunuyorum.

yatırım tavsiyesi degildir

4. yatırım tavsiyesi degildir[/QUOTE]bilanço mecburi açıklanacak, bu bilanço içinde oswe satışı olmayacağı için dağıtılabilir kar kalemleri ortada, ifraz tamamlanıp Haziran sonuna kadar ödeme alınsa bile 6 aylık bilançoda kar rakamını yüksek görebiliriz, bu yıl için nakit ihtiyaçları varsa ki olduğu aşikar temettü dağıtım kararını bu genel kurulunda almalılar,yoksa ilerleyen dönemde yeniden karar almak zorunda kalırlar
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

5. Bilanço eklerinde oswe nin kalan kısmının değerlemesini kaçtan yapacaklar acaba . Satılan 177 Euroluk yerin gerçek değer olarak olumlu etkilemesi gerekiyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

6. muhtemelen satılan m2 degeri yeni referans olarak dikkate alınacaktır .bu nedenle yüksek bir 6 aylık veya 9 aylık bilanço ile karşılaşacağız

7. Para kasaya girmedikçe satış sanaldır. Kasaya girdiğindede sinpasın gayrimenkulleri iskonto ile alınırsa buda paranın iç edilmesidir...

8. takasta bugun tahtanın 2ıncı en ıyı sahıbı bızım ıyı mal cıkıyor varmı yorumunuz

Sayfa 450/670 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •