Sayfa 156/670 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. 3,66 Maliyetli 25000 adet hissemi 3,03 ortalamayla birkaç gün önce sattım. Ben sattıktan sonra hep yükseldi. Sığ hisse olduğu için ve ky. nin hisseye ılgısı olmadığı için benim gibi birkaç ky. ye hisseyi taşıtıp zarar ettirip kendileri de 3-5 nasipleniyorlar. Bu hisse benim 1 yılımı yedi. Bir aralar 13000 TL. kara geçmiştim. Daha da yükselir derken 4,30 fiyatlardan , 2 günde 3,30 lu fiyatlara indirdiler.Bu hisseden nefret ettim. Şimdi başka bir hisseye geçtim. Geride kalanlara bol şans dilerim.

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    3,66 Maliyetli 25000 adet hissemi 3,03 ortalamayla birkaç gün önce sattım. Ben sattıktan sonra hep yükseldi. Sığ hisse olduğu için ve ky. nin hisseye ılgısı olmadığı için benim gibi birkaç ky. ye hisseyi taşıtıp zarar ettirip kendileri de 3-5 nasipleniyorlar. Bu hisse benim 1 yılımı yedi. Bir aralar 13000 TL. kara geçmiştim. Daha da yükselir derken 4,30 fiyatlardan , 2 günde 3,30 lu fiyatlara indirdiler.Bu hisseden nefret ettim. Şimdi başka bir hisseye geçtim. Geride kalanlara bol şans dilerim.
    😉 pagyo tahtasi güzel duruyor !

# yatırım tavsiyesi değildir #

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    �� pagyo tahtasi güzel duruyor !

Evet , oraya geçtim. Servet gyo hiçbir zaman kalıcı bir yükselişi başaramadı. Bundan sonra ne olur şimdilik beni ilgilendirmiyor. Ben artık başka bir denize yelken açtım. Hayırlısı bakalım. Senin de daha önce uyardığın gibi servet gyo çok hain bir hisse imiş.

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Evet , oraya geçtim. Servet gyo hiçbir zaman kalıcı bir yükselişi başaramadı. Bundan sonra ne olur şimdilik beni ilgilendirmiyor. Ben artık başka bir denize yelken açtım. Hayırlısı bakalım. Senin de daha önce uyardığın gibi servet gyo çok hain bir hisse imiş.
    burasi bildigin kollu makina ! maaleaef guzelim sirketin hisseleri bir maniputorun oyuncagi olmus ! yazik ...

ama geliyor kucagina topu birakacagim gun geliyor, korkunun ecele faydasi yok degerli kardesler 😉

5. Masallah durmak yok yola devam

Dark Evo E40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kimse kalmadı sanırım. Bizde alamadık daha.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Ah Kotanci cok bekledin hicmi almadin 5 10 bin lot 3.00 altindan...

Dark Evo E40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Terk edilmiş buralar

Sayfa 156/670 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •