Sayfa 350/670 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Saatlikte güzel bir flama var tam da tavanı görüyor ama speğimiz az olsun siz biz olalım diyor

2.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    4.07 altına inmediği takdirde onay almış olur destek yapar üzerine koyar
     Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    evet inecek kalmasın diyor spek köprüden önce son çıkış
    üçgen alt desteği 4.00 idi bakalım grafik devam edecek mi, sümük amele sümüğü mü
    saatlikte güzel bir flama var tam da tavanı görüyor ama speğimiz az olsun siz biz olalım diyor
    13 şubattanberi ne dediysek o yarın da vergi dairesi karını gönderirler artık

3. KAR NE GELİR ACABA

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Mezedu. Tahminin var mi

5.  Alıntı Originally Posted by emrehazirci Yazıyı Oku
    Mezedu. Tahminin var mi

Vergi dairesi meçhul ne desek boş iyi geleceği kesin, aslında şu anda çok da birşeyler paylaşmak doğru olmayabilir arkadaşlar ister istemez etkileniyor, fakat bir başka bilgi paylaşayım çok önemli mi şu saatten sonra bilmiyorum...malum almanyadaki ticari mülkün bir bölümü göçmenler için sanıyorum devlet adına 2012'den 2018 sonuna kadar kiralanmıştı...şimdi o alanlar da gerçek amacıyla kullanılacak bana göre satışın en önemli gerekçelerinden biri de bu diğeri ise bu alan içerisinde kalan boş alanın değerlendirilme potansiyeli idi daha önce yazdım 40 dönümdü yanlış hatırlamıyorsam

6. gün sonu neredeyse düşen endekste % 5 yapmış dünden primli hisse ve takip eden 2 üye 2 ziyaretçi

7. spek sanat icra ediyor grafiksel anlamda her şey hazır..yalnız olay tersine dönmez inşallah..tec. coşkun kurbanı olmayalım da..

8. 4 üye 8 ziyaretçi emrehazırcı yok sattı mı ki

Sayfa 350/670 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •