Sayfa 479/898 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ekoduko Yazıyı Oku
    Sahsi yorumum : kamil batmak uzereyken sirketi baskasina satmak istedi ve bunu da galip i kullanarak gerceklestirmek istedi. Once b grubu 50 milyon hisseyi galip agaya ucuz fiyattan cikartti. Sonrasinda galip yeni aliciya hisseleri tasidi ve kamilin batisini engellendi. Bilmedigimiz yeni sirket ortaginin bir talebi vardi. Kamil yonetim kurulundan istifa etmesi ve elinde kalan hisseyi de o na satmasi sartiyla. Once galip aga 50 milyon hisseyi alip komisyonuyla yeni patrona gizlice devretti. Aonra kamil yonetimden iatifa etti. Ve simdi 3.proje icin uygun zamani kovaliyorlar diye dusunuyorum. Keza yeni yonetim icin toplanti yapilacagi duyurusu da yayinlandi. Ytd senaryo tamamen benim ettigim zarar sonrasi tahminimdir.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Peki patron da daha mal var buna nedeyeceksın

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Peki patron da daha mal var buna nedeyeceksın

(Bisey bildigimden degil sadece senaryo kurdum.) 3. Proje de kamil elinde kalan hisseleri de ortalik sakinlesince uygun bir zamanda- tahminimce hisse 0.50 ye dusurulup- aciklama ile devredecek ve yonetim kurulu ve sirketin buyuk ortagi el degistirecek. Patron hisseleri neden kelepirden satsin ve yonetim kurulundan ciksin ki? iflas etmis olma olasilgini dusunmek dahi istemiyorum... ytd.

Kamil hisseleri devir ettikten sonra galip aga bu kadar hisseyi bu kadar kotu bir ortamda nasil satabilir ki. Ky girmiyor zaten... biliyorki galip 0.50 den almis.

Bir i.bnelik var ama kimse cozemiyor bende mantikli bir senaryo urettigimi dusunuyorum. Insallah yukselirde zarari telafi ederim. Ytd...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

acilnumara Guest
    Bu kağıdı ancak sütü bozuk galip kurtarır. Patrondan alarak değil. Tahtadan alım yaparak yükseltir yükseltir sonra kucağa bırakır. Tek çıkış yolu bu görünüyor.

4. Bu YGYO ya girenlerin hepsi kafayı yemiş bu yorumlarınızdan sonra oyuncu gelip burada okusa varya güler ve sizinle dalga geçer götüreceği varsa götürmezde arkadaş konuşmadan izleyin sızlanıp ağlamayın, çok korkuyorsanız satınız. 0,40 krş diyen arkadaş bu hisse ya sende yok dalganı geçiyorsun yada sen speklatörsün, Senarit sende aynı şekilde borsacılığı bırak git senarist ol susun sesinizi kesin çok korkuyorsanız satın bu hisseyi kurtulunuz.

5. Hisse grafiği bangır,bangır bağırıyor 'milletin elinden alınca fırlayacağım 'diye.

40'lara düşerse, almayacak var mı acaba aramızda ?
    E öyleyse,40'ları gösterip de niye hisseyi daha da dağıtsın ki tahta yapıcı ,diye düşünmekteyim.

Bekleyip göreceğiz artık.
    Piyasayı dolaştım, en düşük seviyelerde,nadir hisselerden birindeyiz.kısmet artık.
    Asuzu'da battık,burdan yırtarız inşallah.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

6.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Hisse grafiği bangır,bangır bağırıyor 'milletin elinden alınca fırlayacağım 'diye.

40'lara düşerse, almayacak var mı acaba aramızda ?
    E öyleyse,40'ları gösterip de niye hisseyi daha da dağıtsın ki tahta yapıcı ,diye düşünmekteyim.

Bekleyip göreceğiz artık.
    Piyasayı dolaştım, en düşük seviyelerde,nadir hisselerden birindeyiz.kısmet artık.
    Asuzu'da battık,burdan yırtarız inşallah.
    Aynı görüşteyim daha aşağısı iflas derim

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. sessizlik iyidir.15 gün.kimse birşey yazmasın teklifini yapıyorum.

8. Bakıyorum topik, dolmuş k,y geçilmiyor e tabi senet bağırmaya başladı ama size tavsiyem yeni ler bulaşmasın çünkü pi yasa daha çok geriye gelecek, gerçı bu endekse bağlı değil ama ne olur bilinmez, keriz silkeleme hareketi başladıktan sonra endeks yorumum130... seviye lere gelince ozaman iş yapar

Sayfa 479/898 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •