Sayfa 490/898 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu göndüğünüz ne olduğu belirsiz onun bunun kağıdı birazdan 0.59 aşağı basacak tipik o.ç kağıdı spkte o.ç sahibi de o.ç.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 0.6 takıldı bakalım ne kadar daha sıkacaksın
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

3. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    0.6 takıldı bakalım ne kadar daha sıkacaksın
    seni kırmadı aşağı indi, 58 oldu 😂😁

5. slm arkadaslar aranıza girdim bende

Şekerbank hissem 2 günde güzel prim yaptı bende biraz ygyo aldım buda ucuz kalan nadir hisselerden ayağım ugurlu gelir inşallah. .

6.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    seni kırmadı aşağı indi, 58 oldu ����
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

7. Red face

Alıntı Originally Posted by Secoli Yazıyı Oku
    slm arkadaslar aranıza girdim bende

Şekerbank hissem 2 günde güzel prim yaptı bende biraz ygyo aldım buda ucuz kalan nadir hisselerden ayağım ugurlu gelir inşallah. .
    Hoşgeldin arkadaşım. Bu hissenin her türlü bir geleceği var. Sabreden kazanır. Bir ara Galip dağıttı gitti ama bu tip kağıtlarda belli spek grupları bu tür operasyonlar yapar. Umudum var benim kağıtla ilgili 0,40 a inecek diyen tiplerde geldi gitti ama şimdi hiçbiri ortalıkta yok. Hep beraber kazanmamız dileğiyle. Öncelikle sabır ve sakinlik.

8. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 490/898 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •