Sayfa 499/898 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Geçen galip bu hissede ne yapmıştı unutuldu mu millete malı kütlediler şimdi Ada'm neden yukarı çekip malı kitledikleri ky yatırımcıyı yüzünü güldürsün

değerleme raporları gelince, tavan tavan gideriz diye umutlandık.

ancak, twitlerde, değerlemelerin geçen senekine çok yakın olduğu, enflasyonun bile çok altında değer artışı olduğu (%2 gibi) ifade edilmiş.

bugünkü hareket o nedenle tavan yapmadan sönmüş olabilir.

yıktığı 0.65 duvarının bile altında kaldı yaw.

3.  Alıntı Originally Posted by ekoduko Yazıyı Oku
    (Bisey bildigimden degil sadece senaryo kurdum.) 3. Proje de kamil elinde kalan hisseleri de ortalik sakinlesince uygun bir zamanda- tahminimce hisse 0.50 ye dusurulup- aciklama ile devredecek ve yonetim kurulu ve sirketin buyuk ortagi el degistirecek. Patron hisseleri neden kelepirden satsin ve yonetim kurulundan ciksin ki? iflas etmis olma olasilgini dusunmek dahi istemiyorum... ytd.

Kamil hisseleri devir ettikten sonra galip aga bu kadar hisseyi bu kadar kotu bir ortamda nasil satabilir ki. Ky girmiyor zaten... biliyorki galip 0.50 den almis.

Bir i.bnelik var ama kimse cozemiyor bende mantikli bir senaryo urettigimi dusunuyorum. Insallah yukselirde zarari telafi ederim. Ytd...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok doğru tahmin 50krş galip satamaz ky, ya bir başka aracı kurum da tutuyor olmasın

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Değerlendirmeler de İstanbul Tower neden Yok acaba ?
    Bi pis koku var burda ama hayırlısı bakalım YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Elindeki malı satıp kaptıranların hemen olumsuzluk pompalaması da düşünmeye değer..
    BENİM DÜŞÜNCEM..KİMSEYİ BAĞLAMASIN.. ÇÖZEMEM..

günaydın,

bu arada hala %95'in üstünda maldayız.

sadece, dün duvarı yıktı derken, tavan beklerken geri gelmesi, mal mı yıkıyorlar diye korkuttu o kadar.

yanlış anlaşılmasın...

7. Bugün, dün yarım kalan harekete devam edecektir. Yakında 1 TL bekliyorum.

8. fabrika ayarlarına gelmeliiiiii.75-90 arası standart yeridir üzerini ağalar bilir ama aşağısı abesle iştigal oluyor ayıptır.günahtır garajda ferrarinin kimseye hayrı olmaz çıkart yollara asfalt ağlasın....

Sayfa 499/898 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •