Sayfa 507/898 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Son 7 yılda bu kağıda bulaşan hiç kimsenin yüzü gülmedi, hala da değişen bir şey yok.

2. Şekerbank tan iyi kazandım
    şimdi elimdeki kagitlardan
    biri zoren maliyet 1.35
    ikincisi bimex maliyet 0.30
    üçüncüsü ygyo maliyet 0.60 kuruş

ilk kağıdım güzel gidiyor ve yolu daha var
    ikincisi bugün başladı harekete oda bi kaç tavan yapması lazım
    ve ygyo oda buralarda kendi çapında eğleniyor ama oda kısa vadede iyi olacak ...

3. Evet arkadaşlar tepkinizi anlayabiliyorum lakin bu benim düşüncem, kimseye ne al derim ne de sat. 4.53 maliyetle Avgyo da vardı 1.60 larda satmak zorunda kaldım 1.51 den yine aldım aynı lot sayısı kadar. Anlayacağınız çok zarar ettim. YGYO da ise maliyetim 0,66. Avgyo da kaybettiğimi hesap edersek bunda kaybedeceğim en fazla yarı yarıya zarar olur diye düşündüm. Elbet sıra buna gelecek, artık galip mı gelir Engin mi gelir Rıza mı gelir bilmem orasını. Kimsenin de spegi değilim. Düşünce paylaşmak speklik mi oldu, ben her gün düşecek ya da çıkacak şeklinde yazanlardan mıyım? Bunlarla bir tutmayın lütfen beni. Kalın sağlıcakla..

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Şu dussoyu burdan atacak bir moderatör var mıdır? Herif resmen hisse pazarlıyor.

6. Hisse'dilen elinde varsa sat o zaman arkadaş, benim paylaşımı pazarlama olarak lanse edersen senin paylaşım da satma yönüne pek ala çekilir.

7. Sosyopat arkadaşım parayı sokaktan toplamiyorum elbette, ben yatırım yapıyorum, 3 ay 6 ay değil 3 yıl 6 yılın hesabını yaparak giriyorum. Yani kısa vadede düşmüş çıkmış benim için önemli değil, bir hedefim var oraya geldiğinde satarım. Gelene kadar kaç yıl geçmiş çok önemli değil.

8. Kapta değerlendirme raporları açıklanmış incelediğimde firma yapısının çok iyi olduğu gözüküyor hisseninin bu fiyatlarda dolaşması çok mantıksız bir hazırlık var gibi düşünün Mrgyo gibi bir hisse zarar açıklıyor şirket yapısı iyi değil ama 2 üstü bir fiyatta bu hisseninde en az oralara yakın bir değere sahip olması gerekiyor gerçi galip şe.....sizinin ayak bastığı yerde ot bitmez hissenin ağzına sı...çtı gitti toparlanması biraz zaman alacaktır.
    YTD değildir.

Sayfa 507/898 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •