Sayfa 735/898 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/706699

05.09.2018 tarihinde Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 0,38 TL ve 0,40 TL
    fiyatından toplam 3.860.488 adet satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Yeşil
    Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 05.09.2018 tarihi itibariyle %26,58
    sınırına ulaşmıştır/ aşmıştır/altına düşmüştür.
    Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Kamil Engin YEŞİL:

2.  Alıntı Originally Posted by kutluhan07 Yazıyı Oku

05.09.2018 tarihinde Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 0,38 TL ve 0,40 TL
    fiyatından toplam 3.860.488 adet satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Yeşil
    Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 05.09.2018 tarihi itibariyle %26,58
    Vay o.ç vayyy bunun sonu fena patlayacak adam resmen kaçıyor

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by kutluhan07 Yazıyı Oku

birde bu var arkadaşım.

05.09.2018 tarihinde Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.(YGYO) payları ile ilgili olarak 0,37 TL fiyatından 5.092.383 adet satış işlemi Şirketimizce gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız 05.09.2018 tarihi itibariyle %2,84 olmuştur. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir

bu adam nerde ne var satıyor dikkatli olmakta fayda var.

4. kamil tüm yeşil şirketlerinden çıkacak diye duydum...artık satarak mı çıkar yoksa kaçarakmı çıkar bilmem ama bu 6 ay içerisinde çok şeyler olabilir...birde ygyo nun özellikle kanal istanbul bölgesinde arazilerinin olduğu dedikodusu var...bu kamil bir filim çeviriyor ama ne.....iyice bıktırdılar milleti hele geçen 2 günkü hareket tam ******çaydı...

5. Merhabalar, ygyo hissem yok şu anda ama alıp sattım ve 10 bin zararla.
    Bugün Himmet Karadağ'a ulaştım. Yeşil Yapı ve gyo da kamilin yaptıklarını ve eski Bist başkanı olarak spkya ulaşmasını arzettim. Yyapda bütün hissesini sattığını hissesiz olmasına rağmen şirketin sahibi patronu olmaya devam ettiğini aynısını bugün ygyo da yapmakta olduğunu bunun acilen engellenmesi gereken bir durum olduğunu bildirdim. Kendisi hemen spkya müdahale etmeleri için bildireceğini söyledi. Inşallah zarardakiler zararını kurtarır da böyle adamları da borsaya sokmazlar. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by nargilim Yazıyı Oku
    Merhabalar, ygyo hissem yok şu anda ama alıp sattım ve 10 bin zararla.
    Bugün Himmet Karadağ'a ulaştım. Yeşil Yapı ve gyo da kamilin yaptıklarını ve eski Bist başkanı olarak spkya ulaşmasını arzettim. Yyapda bütün hissesini sattığını hissesiz olmasına rağmen şirketin sahibi patronu olmaya devam ettiğini aynısını bugün ygyo da yapmakta olduğunu bunun acilen engellenmesi gereken bir durum olduğunu bildirdim. Kendisi hemen spkya müdahale etmeleri için bildireceğini söyledi. Inşallah zarardakiler zararını kurtarır da böyle adamları da borsaya sokmazlar. Ytd
    Teşekkürler eline sağlık.inşallah daha fazla soygun yapmasına müsade etmezler. Bu tür şirketlerin son sahibi genelde ky oluyor. Patron satışlarına bir sınırlama muhakkak getirilmelidirler

7. muhakkak toplantıya katılıp hakkınızı arayınız...
    Son düzenleme : ekonomistomer; 06-09-2018 saat: 20:43.
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

8. konut satış kampanyasında adı bile yok yeşil grubunun, farkındamısınız arkadaşlar?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 735/898 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •