Sayfa 792/898 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. İnşaatlar konusunda bilgisi olan var mı? Başlayacak mı yakın zamanda. İnnovia 4 Sahibi var mı aramızda?

2.  Alıntı Originally Posted by shalling Yazıyı Oku
    İnşaatlar konusunda bilgisi olan var mı? Başlayacak mı yakın zamanda. İnnovia 4 Sahibi var mı aramızda?
    henüz bir gelişme yok.halen daha innoviada çalışan taşeron ödemeleri yapılmadı onlar yapılmadan mevcut inşaata başka taşeron girerse sıkıntı çıkar...

3. Tşk nurikinay kardeş. Bakalım neler göreceğiz

4. kamilin yaptığı şuan tam anlamıyla fırsatçılık.su bulanıkken balık avlıyor...ben yetkili olsam tüm inşaat firmalarının elindeki stokları maliyet +%15 işletme karı olarak alıp el koyarım.halak normal fiyatlardan düşük faizle satarım hem bankacılığı kalkındırırım hem halkın mağduriyetini giderririm gelen para ile önce alacaklıların ödemesini yaparım kalanı firmaya veririrm.buna yanaşmayıpda battım bittim diyip işini yarım bırakıp parası olduğu halde alicengiz yapacak olanın malına direk kayyum atarım.ya eşşek gibi işini bitirecek yada bırakacak devlet bitirip mağduriyeti giderecek.şuan yarım kalan proje firmalarının güven kaybı kolay kolay yerine gelmez.buna devletin aracı olup piyasaya güven vermesi lazım.yoksa adam eski taşeronun parasını vermemişken yeni taşeron neden gelsin iş yapsın aynı şekilde sattığı daireleri bitirmemişken kim neden inşaattan %40 peşin verip senetlerini ödemeyi göze alsınn.hani kamyon arkasında yazar ya rüzgar özür dilese de dal kırıldı bir kere...devletin arada tampon oluşturması lazım.adam 1+1 e 400 bin istiyor esenyurt gibi bir yerde..emanuke bunun maliyeti ne inşaat 1m2 maliyeti en babası 1000 tl hadi 2 bin lirada arsa ve evrak maliyeti koy 1+1 daire en babası 55 m2 55*3=165 bin oda lüks ve iyi bir konumda olan için adam en az %300 kar ile daire satıyor ve bunu daha çivi çakmadan en az %50 peşinat ile yapıyor hala daha battım diyor.bırak bu işleri kamil efendi.ya işini yap adam gibi yada yapamıyorsan ben geleyim 6 ayda holdingini 2 kat büyüteyim.şantiyede 50 adamın varsa bunun 35 i yatarak maaş alıyor maaş dediğimde en az 4000 tl civarında.sen buna engel olamazsan bunun yükünü gerek daire alanlara gerekse tahtanda işlem yapanlara yıkamazsın.sen çuvala ne kadar mal doldurursan doldur altı delik olan çuvala dünyayı koysan yine boş kalır.ama balık baştan kokmuş patronu 3 kağıtçı olan şirketin işçisi ne yapsın üzüm üzüme baka baka kararır derler.

5. Nurikinay kardeş sanki simetrik üçgen formasyonu var. 4. Noktasıda tamamlanıyor. Bir iki güne zıplar mı ne dersin ?

6. https://invst.ly/96zzk EVET ÜÇGENDE DARALAM VAR VE BU HAFTA SONU OLMASADA HAFTA BAŞI KIRMASI MUHTEMEL.SON ZAMANLARDA HEP AŞAĞI KIRDIĞINI GÖRMEK MÜMKÜN AMA BU SEFER NE OLUR BİLİNMEZ.

7. Evet hep aşağı kırmıştı. İnş güzel haberlerde gelirde artık yukarıya döneriz.

8. Kademe paylaşabilirmisiniz

Sayfa 792/898 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •