Sayfa 326/898 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. spk dan aldım paylaştım anlamadım

SM-A700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

SM-A700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. SM-A700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by KEREMCEM Yazıyı Oku
    zor para; size yazmadım ... nurikinay beye yazdım. Bu arkadaş bjk çok kişinin canını yaktı diye düşünüyorum. çaktırmadan burada da fiyat vermeye başladı. Aslında burada bulunan kişilerin hiç bir hisseye balıklama atlamaması gerekir. Biraz bilgi sahibi olmalı. Ancak buralarda gezip dolanıp üç beş kuruşunu böyle gazlama msj ile kaybeden çok kişi de var. Bu nedenle hedefini kendine saklamayıp dillendirenlere karşıyım. Site yöneticisinin bunu görmesi gerekir.
    YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Konu:*YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Konuya Yanıt*Bu Konuya Abone Ol…

Etiketler:

311312313314315316317318319320321322323324325326

FirstLast

KEREMCEM*said:Bugün*23:34

zor para; size yazmadım ... nurikinay beye yazdım. Bu arkadaş bjk çok kişinin canını yaktı diye düşünüyorum. çaktırmadan burada da fiyat vermeye başladı. Aslında burada bulunan kişilerin hiç bir hisseye balıklama atlamaması gerekir. Biraz bilgi sahibi olmalı. Ancak buralarda gezip dolanıp üç beş kuruşunu böyle gazlama msj ile kaybeden çok kişi de var. Bu nedenle hedefini kendine saklamayıp dillendirenlere karşıyım. Site yöneticisinin bunu görmesi gerekir.

bahtiyar01*said:Bugün*23:39

Daha öncede yazdım.O haber YESIL ve YYAPI ile ilgili. Yani YGYO ile alakası yok.

zor para*said:Bugün*23:47

başka şirket lemi alakası var anlamadım*

SM-A700F cihazımdan*hisse.net mobile appkullanarak gönderildi.

spk dan aldım paylaştım anlamadım*

yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler*

zor para*said:Bugün*23:48

nurikinay*said:Bugün*23:52

*Originally Posted by*KEREMCEM*

arkadasim espriyi anlamadin galiba fazla ac gozlu olmamak lazim diye yazdiktan sonra espri olsun diye 2.50 yazdim.senin benim dememle hisse alacak varsa zaten bastan.kaybetmis demektir.bu kagitta beklentimm 1,30 lar sonrasi duruma gore degisir.evet bjkas de yazdim ama o donem geri zekali spek icine etmeseydi.kagidin en az 8 olmasi gerekti.olmadi ayrica ben 1,8/1,90 lardan itibaren bjk aldim bekliyorum derken.israrla kagidin 3 den yukari cikmayacagini soylerlerken kagit 6.60 dan dondu 4 den tekrar 6.50 ye kadar tekrar cikti.o donemki konjektorde gitmesi gerekliydi gitmedi.kimseye zorla al demedik satta demedik.fikrimizi soyledik.kapicuno olayi isin esprisidir.o donemki forumda yazan arkadaslar ile aramizda espri konusudur.ayni sekilde burada da 80 den.yukari cikmaz .0.50 olacak diyenler varken ben0. 80 alti herturlu alinir 1 uzeri.keyfine bakilir diye yazdim daaha 1 hafta oldu gecmis yazidan.okuyabilirsin.dedigim gibi maksadim.polemik degil ama senin yazdigini okuyanda bizi para babalarinin adami zannedecek.ayrica bjkas de ozelden cok arkadas tesekkur etti sayende bekleyip para kazandik diyebir tane bile kotu yazan olmadi.

5. Açıkçılar bankalarda yada aracı kurumlardaki hisse sapiplerinden hisse dileniyorlarmış, zaman zaman duyuyoruz. Arkadaşlar hisselerinizi bunlara kiralamazsanız, yada satmazsanız hisse yukarıya gidecektir. Pastaya baktığınızda alımın iki katı satış var. Bu satışlar açığa satış.. Şerefsizler çok can yakıyor.Bırakın onlar yansın.

6. Nuri arkadaş espri olarak anlaşılmıyor yazdığınız emin olun. Bjk size takılan arkadaşları tanıyorum ben... sizin 8 hikayeniz bilinçli kişileri etkileyemez ama inanın yazdıklarınızdan çok kişide etkilendi. (satan satsın ben ka***inomu içip bekliyorum derken insanlara hissenin çıkacağı yönde hep bir algıda bulunduz ) Burada yine gönlünüzde yatanı yazarken yönlendirme yaptığınızın farkında ya değilsiniz. yada öyle öyle algılanmasını istiyorsunuz. Hisse yönlendirmesi yapan bütün mesajların yönetici tarafından silinmesi gerektiğini düşünüyorum. Neyse iyi geceler herkese.

7. Ben de spk ya ayar oluyorum. Daha önce 1 31 e kadar çıktığında ygyo almıştım patron satışına denk geldik hisse düştü o zaman spk açıklama istemezken şimdi ne diye açıklama istiyor. Başka hisselerden defalarca şahit oldum. Spk nın bugün e kadar istisnalar hariç ky yanında görmedim...

Ygyo ya gelince şahsi fikrim bu kadar devasa hacimle borsanın eksi kapadığı günde % 10 artıda kapatıyorsa bence daha gideceği yol var. Nereye gider bilmem. Bir de çıkma sebebini sadece teknik ile izah etmek mantıklı olamaz ya çok iyi bilanço gelecek ya da asparagas değilse katarlılar işi doğru...

Ben de asıl curcunanin 1 üstüne atıp orada kaldığı zaman başlayacağını düşünüyorum...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

8. #YGYO Hissesinde Açıkçı Avı Mı Başladı? Katarlı Firmaya Satılacak mı?

Kaynak: http://www.memursite.com/2017/10/ygy...ad-katarl.html

Sayfa 326/898 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •