Sayfa 107/898 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 849 - 856 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,215
     Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Vay vay vay. Borsa 95 bini geçti, 100 bine koşuyor. Bu hala 80 kuruştan 70 lere düşsem mi diye düşünüyor.
    Kağıdı 5 senedir tanıyan birisi olarak bundan bi cacık olmaz diyoruz ama, dinleyen olmuyor.
    Arkadaşımda 100.000 lot var sat kağıdın önünü aç diyorum hiç oralı olmuyor biz de böyle angut misali cenazenin başında bekliyoruz

2. borsa 95 bindeyken hisse burdaysa düşüşte nerde olur acaba. lanet olasıca normalde bilançodan bir hafta önce yükselirdi. yarın son gün bilanço için ama tık yok. bazı grafiklerde zamanı var diyorlar. bir ay gibi. ama artık kim doğru kim yalan söylüyor belli değil. belkide elimize vere vere düşürücekler. belkide kimsenin beklemediği anda fırlatırlar. sonumuz hayrola

3.  Alıntı Originally Posted by delil10 Yazıyı Oku
    borsa 95 bindeyken hisse burdaysa düşüşte nerde olur acaba. lanet olasıca normalde bilançodan bir hafta önce yükselirdi. yarın son gün bilanço için ama tık yok. bazı grafiklerde zamanı var diyorlar. bir ay gibi. ama artık kim doğru kim yalan söylüyor belli değil. belkide elimize vere vere düşürücekler. belkide kimsenin beklemediği anda fırlatırlar. sonumuz hayrola
    Yeterince kişi sıkılıp satarsa götürürler yoksa sattırıncaya kadar kan kustururlar kardeş... 45'ten beri taktik bu...

4. ya bu din iman edebiyatı yapanların hisselerini almayacam diyodum bir araştırdım tam bu gruba dalmışız tmsn,ygyo ,ihlas bende diyorum endekse ragmen niye çıkmıyor bu kagıtlar

5.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Bende grafiğe baktığımda tam'da bunu gördüm ve yazmak için geLmiştim.

YGYO speğine güven olmaz tabi ne grafikleri ne fincan kulp üçgenleri yedi ama macd günlükte kesmek üzere ! ? !

BeLki yarın beLki yarından da yakın 0,83+++ de 0,87 ve 0,91 denemeleri geLebilir AMA...

YGYO speği bu kestirmemek için her türlü i...de yapar.

Nasip ve sabırla beklemeye devam.

Şu endekste bile ZARAR yazdırıyorsun ya YGYO speği ne diyelim.
    Hocam diger bir yandan, 83 direncinin guclu bir direnc oldugunu hep beraber tecrube ettik ve hissenin volatilitesi son haftalarda oldukca azaldi. Bu sikisma ve guclu direnc sert bir hareketin habercisi kanimca. Umarim yukari yonlu olacaktir.

6.  Alıntı Originally Posted by erzen1971 Yazıyı Oku
    sosyopat ne yapmamızı istiyorsun peki?
    Ben bir şey istemiyorum, sadece tavsiye verebilirim. 5-6 sene içinde bu kağıtta mağdur olan çok insan gördüm, zamanında ben de zarar ettim bu kağıttan. Alıp beklenecek kağıt değil bu. Aldıysan eğer 3-5 kar ettin mi satacaksın. Zarardaysan zarar çıkınca beklemeden satacaksın. Almadıysan da ki bu en iyisi, hiç bulaşmayacaksın!
    Bir sürü düzgün insanların yönettiği düzgün şirketler var, kağıt mı kalmadı.

7. Sosyopat al satlarla 40000 lotum olmuş. Araba almak için kaçtan satayım.

8. En son alışım 87 krş

Sayfa 107/898 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •