Sayfa 180/898 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Kendi kendime kaşındım yyapidatemiz temiz kazanıyordum eski göz agrım dedim 91 den girdim 88 kapadı yarına Allah kerim. Hacimli düşen hisseye kaç kez girilmez dediğim halde sazan gibi atladım. Yarın bu savaş devam eder cuma niyetini anlarız. 1.31 in düzeltmesi olsa bu kadar hacim akıl alır gibi değil. Ya mal el değiştirdi ya da elimize verdiler. Gyo şirketlerinin revaçta olduğu dönemde bu derece sert düşüşün izahı olmalı. Bayram sonrası toparlar artık

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

2. bizde 98'in altına düşmez diye aldık ama direnç mirenç takmıyor eloğlu...yine de rahatım 1tl garantisi var 5 gün içinde nasılsa... Taahhütlü

3.  Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    bizde 98'in altına düşmez diye aldık ama direnç mirenç takmıyor eloğlu...yine de rahatım 1tl garantisi var 5 gün içinde nasılsa... Taahhütlü
    insallah obo grafiği değildir. Bir üstad yorumlar mı? Şimdiden teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by sertmert Yazıyı Oku
    Dolaşımdaki kağıt miktarı 65.424.000.... bugün ki işlem hacmi 38.540.000
    Belli bir noktaya düşünce bu hacimi yapsa sıkıntı yoktu. Bu her kademeden yedirerek yaptı bu hacimi... Yarın nereye kadar sarkabilir tahminin nedir

5.  Alıntı Originally Posted by Nihatttk Yazıyı Oku
    insallah obo grafiği değildir. Bir üstad yorumlar mı? Şimdiden teşekkürler.
    Ehline müracaat etmek lazım... Osmanlı üstada sorayım

6. Bu gün satan kurumlar belli mi? Bu hissenin yabancısıda vur kaçcı çıktı. Yada yabancı görüntüsü altında malum kişi.

7. İş yatırımın halt etmesi... Tahtanın ağası o ne de olsa... yabancı da eşlik etmiş

8. arkadaşlar bu sülalesini s min spk sı nerede gören varmı.hisse biraz çıktımı hayırdır deyip açıklama istiyorda.şarampole yuvarlanınca neden gıgı çıkmıyor hissede olanlara yazık degilmi bi açıklama istenmezmi hayırdır kepenkmi kapattın diye anlaşılan herkesin biyerlerde dayısı var vurun zavallı küçük yatırımcılara bakalım elbirligiyle topunuzun sülalesini a k mun haramzadeleri.

Sayfa 180/898 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •