Sayfa 599/803 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Vah Nugyo eskidende puslu havaları severdin ama daha hareketliydin. Seni beklerken ben yaşlandım görünen o ki sende yaşlanmış ve terkedilmişsin.

2. 3.80 olman gerekirken 2.80 de oyalan. Yazık

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by redik Yazıyı Oku
    3.80 olman gerekirken 2.80 de oyalan. Yazık

hakikaten böyle dandik piyasada zor bulunur sabah 3,16 çık 2,93 asansör gibi
    yatırım tavsiyesi değildir kendi görüşümdür.

4. Bütün hisseler bir şekilde arttı. Bu hem çok ucuz kaldı, hem artmıyor, hem de daha düşme çabasında.
    Kağıtta ki iş bilmez spek efendi sana sesleniyorum : sen saldıkça ben toplayacağım. Hadi bakalım hayırlısı

5. Açık pozisyon çok fazla yönetilmesi zor halde bu yüzden endekse değil kura bsğımlı. Haziran sonu usd ile bugün arasında %30 dan fazla fark var, gelirleri usd ile olup tahsilatı ve yeni kiralamaları artırmazsa !!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by NoMoreBets Yazıyı Oku
    Açık pozisyon çok fazla yönetilmesi zor halde bu yüzden endekse değil kura bsğımlı. Haziran sonu usd ile bugün arasında %30 dan fazla fark var, gelirleri usd ile olup tahsilatı ve yeni kiralamaları artırmazsa !!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    evet hem döviz, bir de faiz artışı gayrimenkul sektörünün aleyhine oldu gerçi yükselecek olan yükselir.
    yatırım tavsiyesi değildir kendi görüşümdür.

7. Yükselen nasıl yükseliyor ben bunu anlamadim zaten ama bunda tık yok ytd

8. bu bir gün çok hızlı hareket eder, 1-2 tavan gelir, geçmişte hep böyle oldu.
    yine olur, yine olacak.
    şirket sahip çıkmıyor ama tahta sığ, birinin girmesi yeter, hele galip.. ah galip ne güzel günlerdi be.

Sayfa 599/803 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •